Arhīvs

Izdots pilnmetrāžas animācijas filmas “Zelta zirgs” DVD

Kopš 15. decembra pārdošanā nonākusi jaunā latviešu pilnmetrāžas animācijas filma “Zelta zirgs” DVD formātā. Animācijas filmu “Zelta zirgs” tās režisors Reinis Kalnaellis veidojis pēc slavenās Raiņa lugas motīviem. Filma tapusi sadarbībā ar Luksemburgas, Lietuvas un Dānijas animācijas filmu meistariem.

“Zelta zirgs” pirmizrāde notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklāšanas svinību ietvaros. Kopš 28. augusta tā ir izrādīta 76 Latvijas kinoteātros, kultūras un tautas namos, kā arī Latvijas skolās. Studijas “Rija” kolektīvs pauž gandarījumu par to, ka filma atradusi ceļu pie Latvijas jauno skatītāju sirdīm. Kā jau animācijas filmām ierasts, lielākā skatītāju daļa ir jaunieši, kas nekautrējas izrādīt savu neviltoto sajūsmu katrā seansā. Studija “Rija” atzīst, ka sevišķi patīkamas ir daudzās pateicības pilnās vēstules elektroniskajā pastā, pat kolektīvu atsauksmju veidā, piemēram, pēc filmas demonstrācijas Babītes vidusskolā.

Pilnmetrāžas animācijas filmu “Zelta zirgs” DVD formātā iespējams iegādāties grāmatnīcās “Zvaigzne ABC”, “Valters un Rapa”, “Jāņa Rozes grāmatnīca”. Tas ir pieejams arī veikalu “Elkor” un “Statoil” tīklos, kā arī “Valmiermuižas pārstāvniecībās” Rīgā un Valmierā.

Plašāka informācija
info@rijafilms.lv
tel. 67362656

17/12/2014