Arhīvs

Kontakti

Nacionālais Kino centrs (NKC)
Peitavas iela 10, Rīga, LV 1050
6735 8878
nkc@nkc.gov.lv
www.nkc.gov.lv

 

Sanita Muceniece
biroja administratore
6735 8878
sanita.muceniece@nkc.gov.lv 

Dita Rietuma
NKC vadītāja
6735 8870
dita.rietuma@nkc.gov.lv

Inga Blese
NKC vadītāja vietniece
6735 8862, 29418305
inga.blese@nkc.gov.lv

Eva Erdmane-Durandina
vecākā referente
(valsts atbalstīto filmu projektu uzraudzība)
6735 8864
eva.erdmane-durandina@nkc.gov.lv

Kristīne Matīsa
vecākā referente
(Latvijas filmu nozares informācijas jautājumi)
67358879, 26129954
kristine.matisa@nkc.gov.lv

Zigita Saulīte
vecākā referente
(producentu reģistrs, portāls filmas.lv, sadarbība ar vēstniecībām un diasporu)
6735 8875
zigita.saulite@nkc.gov.lv

Margarita Rimkus
vecākā referente
(Latvijas filmu popularizēšana ārvalstīs)
6735 8866
margarita.rimkus@nkc.gov.lv

Anita Kolbina
finanšu un budžeta vecākā speciāliste
6735 8863
anita.kolbina@nkc.gov.lv

Lelda Ozola
Radošā Eiropa MEDIA informācijas centra vadītāja
6735 8857
lelda.ozola@nkc.gov.lv
mediadesk@nkc.gov.lv

Baiba Erdmane
juriskonsulte
6735 8859
baiba.erdmane@nkc.gov.lv

Datu aizsardzības speciālists
das@nkc.gov.lv
6735 8878