Arhīvs

Kinoteātri un kino izrādīšanas vietas

Nr.p.k. Nosaukums Vieta DCP demonstrēšanas iespējas Kontakti
1. Aizkraukles novada kultūras nams Aizkraukle IR Anta Teivāne
Tel: 29116791
anta.teivane@aizkraukle.lv
www.aizkraukle.lv
2. Baldones novada kultūras centrs Baldone NAV Gunārs Zeiferts
Tel: 26720591
g.zeiferts@inbox.lv
www.baldone.lv/lv/baldone/kultura/kino
3. Vidzemes koncertzāle Cēsis IR Anete Goldmane
Tel: 29152593
anete.goldmane@cesukoncertzale.lv
www.cesukoncertzale.lv
4. Silver Screen Cinema Daugavpils/ Rēzekne IR Slēgts kopš 2020. gada 13. marta
5. Daugavpils latviešu kultūras centrs* Daugavpils IR Sandra Maskaļova
Tel: 29146780
vienibasnams@vienibasnams.lv
www.vienibasnams.lv
6. Dobeles pilsētas kultūras nams Dobele IR Lelde Klusa
Tel: 63723082
lelde.klusa@dobele.lv
www.kulturadobele.lv
7. Gulbenes kultūras centrs Gulbene IR Egons Kliesmets
Tel: 64473110
kult.centrs@gulbene.lv
www.gulbenesbiblioteka.lv
8. Jelgavas pilsētas kultūras nams Jelgava IR Gundars Caune
Tel: 63023461
gundars.caune@kultura.jelgava.lv
www.kultura.jelgava.lv
9. Jēkabpils “Kino mītne” Jēkabpils IR Santa Skosta
Tel: 20371536
jekabpilstn@gmail.com
www.jekabpils.lv
10. Jūrmalas kultūras centrs Jūrmala NAV Liene Grauba
Tel: 29172208
liene.grauba@jkc.lv
www.jurmala.lv
11. Star Cinema Jūrmala IR Tel: 27777755
korso@starcinema.su
www.kino.korso.lv
12. Krāslavas kultūras nams Krāslava IR Valda Timule
Tel: 65681487
valda.timule@gmail.com
www.kraslava.lv
13. Kuldīgas kultūras centrs Kuldīga IR Irina Ivanova
Tel: 29753747
irina@kulturascentrs.lv
www.kckuldiga.lv
14. Limbažu kultūras nams Limbaži IR Elvīra Bāliņa
Tel: 26545557
elvira.balina@inbox.lv
limbazu_kn@limbazi.lv
www.limbazi.lv
15. Cinamon Balle Liepāja IR Arita Rulle
Tel: 26597890
balle@cinamonkino.com
arita.rulle@cinamonkino.com
www.cinamonkino.com
16. Liepājas olimpiskā centra Rožu zāle* Liepāja IR Ritvars Embrekts
Tel: 63483888
info@loc.lv
www.loc.lv
17. Madonas pilsētas kultūras nama kinoteātris Vidzeme Madona IR Aigars Noviks
Tel: 26643624
kino.vidzeme@madona.lv
www.madona.lv
18. Ogres novada kultūras centrs Ogre IR Ināra Caunīte
Tel: 29250696
inara.caunite@okc.lv
www.okultura.lv
19. Latgales vēstniecība Gors Rēzekne IR Violeta Kovaļenoka violeta.kovalenoka@rezekne.lv
Tel. 28819984
www.latgalesgors.lv
20. Apollo Kino Akropole Rīga IR Edgars Hartmanis
Tel: 26627517
edgars.hartmanis@apollokino.lv
www.apollokino.lv
21. Cafe Film Noir Rīga NAV Artūrs Bušs
Tel: 29262264
arturs@tinto.lv
www.filmnoir.lv
22. Cinamon Rīga IR Indra Strode
Tel: 22002788
indra.strode@cinamonkino.com
www.cinamonkino.lv
23. K.Suns Rīga IR Juris Zviedris
Tel: 26456105
ksuns@kinogalerija.lv
www.kinogalerija.lv
24. Kino Bize Rīga NAV Māris Prombergs
Tel: 29167738
maris.prombergs@kinobize.lv
www.kinobize.lv
25. Kino Citadele Rīga IR Jeļena Malahova
Tel: 29189994 jelena.malahova@forumcinemas.lv
Māris Miševics Maris.Misevics@forumcinemas.lv www.forumcinemas.lv
26. Kino Māja Rīga IR Vilnis Kalnaellis
Tel: 67362656
info@rijafilms.lv
www.kinomaja.lv
27. Latvijas Nacionālā bibliotēka Ziedoņa zāle Rīga IR Ieva Gundare
Tel: 29541531
ieva.gundare@lnb.lv
www.lnb.lv
28. Multikino Rīga IR Slēgts kopš 2020. gada 13. marta
29. Splendid Palace Rīga IR Irina Pavļuka
Tel: 6718114
irina.pavluka@riga.lv
www.splendidpalace.lv
30. Kino Lora Sigulda IR Linda Lele
Tel: 22014406
birojs@kinolora.lv
www.kinolora.lv
31. Smiltenes pilsētas kultūras centra kino zāle Smiltene IR Anda Avota
Tel: 26405258
kultura@smiltene.lv
www.kinosmiltene.lv
32. Auseklis Talsi IR Māra Cēbere
Tel: 26424290
mara.cebere@talsi.lv
www.talsi.lv/iedzivotajiem/kultura/kino
33. Tukuma pilsētas kultūras nams Tukums IR Agita Stutiņa
Tel: 27001699
tukumakn@gmail.com
www.tpkn.lv
34. Gaisma Valmiera IR Feliks Paulauskas
Tel: 29251550
info@3Dcinema.lv
www. 3Dcinema.lv
35. Valmieras kultūras centrs* Valmiera IR Toms Upners
Tel: 64207601
toms.upners@valmiera.lv
www.vkc.lv
36. Kino Rio Ventspils IR Jekaterina Parijenko
Tel: 63624697
kinorio@inbox.lv
www.kinorio.lv
37. Ventspils pilsētas domes kultūras centrs* Ventspils IR Māris Valtenbergs
Tel: 63621200
maris.valtenbergs@ventspils.lv
www.kulturascentrs.ventspils.lv

*Tehnika uzstādīta un darbojas, bet kino nerāda regulāri, jo pilsētā ir kinoteātris