Arhīvs

Dokumentālo filmu programma BŪT vai BŪT

2. – 6. septembris, 2015
Baltijas jūras dokumentālo filmu forums 2015
kinoteātrī K.Suns Rīgā, Elizabetes ielā 83/85

Filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā, nodrošinot tulkojumu latviešu valodā.
Biļetes cena EUR 3,-
Skolēniem, studentiem, pensionāriem un filmu profesionāļiem, uzrādot apliecības, seansi būs pieejami bez maksas.

Ar seansu plānu reģionos iespējams iepazīties ŠEIT.


TREŠDIENA, 2. SEPTEMBRIS

18.00 REDAKCIJAS AIZKULISES
Rež. Mikala Kroga (Mikala Krogh), Danish Documentary, 90 min, 2014, Dānija
Pēc seansa – diskusija par mediju atbildību ar filmas producentes Sigridas Dīekeras un “Ekstra Bladet” galvenā redaktora Poula Madsena piedalīšanos. Moderatore – mediju eksperte Anda Rožukalne.

21.00 KĀ DRAUGI ATNĀKAM
Rež. Hūberts Zaupers (Hubert Sauper), Adelante Films KGP, 110 min, 2014, Austrija/Francija


CETURTDIENA, 3. SEPTEMBRIS

18.00 SĪRIJAS MĪLASSTĀSTS
Rež. Šons Makalisters (Sean McAllister), Tenfoot Films, 80 min, 2015, Lielbritānija 16+
Pēc seansa – tikšanās ar filmas režisoru Šonu Makalisteru un žurnālistu Paulu Raudsepu.

21.00 KRIEVU DZENIS
Rež. Čeds Grasija (Chad Gracia), Roast Beef Prods., Gracia Films, Rattapallax production 82 min, 2015, Lielbritānija/Ukraina/ASV


PIEKTDIENA, 4. SEPTEMBRIS

18.00 NĀKS LABĀKI LAIKI
Rež. Hanna Polaka (Hanna Polak), Danish Documentary, 97 min, 2015, Dānija/Polija 16+
Pēc seansa – tikšanās ar filmas izpildproducenti, HBO pārstāvi Hanku Kastelicovu un žurnālisti Aiju Kincu.

21.00 MĪLESTĪBAS CEĻAMAIZE
Rež. Arturo Gonzaless Vijasenjors (Arturo González Villaseñor), Acanto Films, 90 min, 2014, Meksika


SESTDIENA, 5. SEPTEMBRIS

11.00 SAPŅU ĶĒRĀJA
Rež. Kima Londžinoto (Kim Longinotto), Rise Films, Green Acres Films, Vixen Films, 98 min, 2015, Lielbritānija 16+

13.00 KĀ DRAUGI ATNĀKAM
Rež. Hūberts Zaupers (Hubert Sauper), Adelante Films KGP, 110 min, 2014, Austrija/Francija

15.00 KRIEVU DZENIS
Rež. Čeds Grasija (Chad Gracia), Roast Beef Prods., Gracia Films, Rattapallax production 82 min, 2015, Lielbritānija/Ukraina/ASV

17.00 ČAKS NORISS PRET KOMUNISMU
Rež. Ilinka Kelugerjanu (Ilinca Calugareanu), Vernonfilms, 83 min, 2014, Lielbritānija/Rumānija/Vācija

19.00 NĀKS LABĀKI LAIKI
Rež. Hanna Polaka (Hanna Polak), Danish Documentary, 97 min, 2015, Dānija/Polija 16+

21.00 HIPHOPERĀCIJA
Rež. Brins Evanss (Bryn Evans), Inkubator Limited, 93 min, 2014, Jaunzēlande


SVĒTDIENA, 6. SEPTEMBRIS

13.00 MĪLESTĪBAS CEĻAMAIZE
Rež. Arturo Gonzaless Vijasenjors (Arturo González Villaseñor), Acanto Films, 90 min, 2014, Meksika

15.00 HIPHOPERĀCIJA
Rež. Brins Evanss (Bryn Evans), Inkubator Limited, 93 min, 2014, Jaunzēlande

17.00 SĪRIJAS MĪLASSTĀSTS
Rež. Šons Makalisters (Sean McAllister), Tenfoot Films, 80 min, 2015, Lielbritānija 16+

19.00 SAPŅU ĶĒRĀJA
Rež. Kima Londžinoto (Kim Longinotto), Rise Films, Green Acres Films, Vixen Films, 98 min, 2015, Lielbritānija 16+

21.00 ČAKS NORISS PRET KOMUNISMU
Rež. Ilinka Kelugerjanu (Ilinca Calugareanu), Vernonfilms, 83 min, 2014, Lielbritānija/Rumānija/Vācija


Filmu treileri un cita papildus informācija: Facebook/Twitter – Baltic Sea Docs, www.delfi.lv, www.nkc.gov.lv, www.balticseadocs.lv un www.kinogalerija.lv

Pasākumu organizē un atbalsta:
NKC
Radošā Eiropa, MEDIA
Kultūras ministrija
VKKF
Rīgas dome
EDN
Delfi
Satori
Radio NABA
Dānijas Kultūras institūts
Estonian Film institute
Lithuanian Film centre

Sadarbības partneri:
K.Suns
Europe Cinemas
Albert Hotel
KT Serviss
Jēkabpils Kultūras pārvalde
Gaisma
Gors
Cēsu kultūras centrs
Jūras vārti
Rojas kultūras centrs
Ideju Bode