Seansi Latvijas novados – Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

Ainažu kultūras nams, Salacgrīvas novads 24. novembrī plkst.
Aizkraukles pilsētas kultūras nams, Aizkraukles novads 27. oktobrī plkst. 18.00
Aizpute, Aizputes novads, Aizputes kultūras nams 28. septembrī plkst. 18.00
Aknīstes domes zāle, Aknīstes novads 23. novembrī plkst. 18.00
Alsunga, Alsungas novads, Alsungas kultūras nams 15. oktobrī plkst. 18.00
Alsviķu kultūras nams, Alūksnes novads 15. oktobrī plkst. 15.00
Alūksnes kultūras centrs, Alūksnes novads 30. novembrī plkst. 18.30
Ambeļu kultūras nams, Daugavpils novads 11.novembrī plkst.14.00
Ances kultūras nams, Ventspils novads 8. novembrī plkst. 17.00
Asares kultūras nams, Aknīstes novads 25. novembrī plkst. 14.00
Auce, Auces novads, Auces kultūras centrs 19. oktobrī plkst. 18.00
Ādažu kultūras centrs, Ādažu novads 31. oktobrī plkst. 18.00
Babītes kultūrizglītības centrs, Babītes novads 13. oktobrī plkst. 19.00
Baldone, Baldones novads, Baldones k/t 29. 30 septembrī; 1; 2; 3; 4; 5; oktobrī plkst. 19.00
Baloži, Ķekavas novads, Kultūras nams 29. oktobrī plkst. 17.00
Baltinavas kultūras nams, Baltinavas novads 2. novembrī, laiks tiek precizēts
Bauskas kultūras centrs, Bauskas novads 3. oktobrī plkst. 12.00; 7. oktobrī plkst. 12.00 un 16.00;
Bēne, Auces novads, Bēnes tautas nams 18. oktobrī plkst. 18.00
Bērzaines tautas nams, Kocēnu novads 1. novembrī, laiks tiek precizēts
Biržu tautas nams, Salas novads 8. novembrī plkst. 17.00
Blontu tautas nams, Ciblas novads 18. novembrī plkst. 17.00
Borisovas tautas nams, Viļakas novads 10. novembrī plkst. 18.00
Brocēni, Brocēnu novads, Brocēnu kultūras centrs 24. septembrī plkst. 12.00
Burtnieku kultūras centrs, Burtnieku novads 10. novembrī plkst. 16.00
Carnikava, Carnikavas novads, tautas nams “Ozolaine” 28. (20) oktobrī plkst. 14.00
Ciblas tautas nams, Ciblas novads 19. novembrī plkst. 16.00
Cīrava, Cīravas kultūras nams, Aizputes novads 20. oktobrī plkst. 18.30
Cesvaines kultūras nams, Cesvaines novads 20. oktobrī plkst. 19.00
Cēres kultūras nams, kandavas novads 3. novembī plkst. 18.00
Codes bibliotēkas telpās, Bauskas novads 10. oktobrī, laiks tiek precizēts
Čornajas tautas nams, Rēzeknes novads 11. novembrī plkst. 18.30
Daudzevas saieta nams, Jaunjelgavas novads 1. decembrī plkst. 18.00
Daugmale, Ķekavas novads, Daugmales Multifunkcionālais centrs 19. oktobrī plkst. 19.30
Dagdas tautas nams, Dagdas novads 24. novembrī plkst. 13.00
Dāviņu pagasta kultūras centrs “Dāvis”, bauskas novads 19. oktobrī, laiks tiek precizēts
Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrs, Kocēnu novads 27. oktobrī, laiks tiek precizēts
Dobele, Dobeles novads, Dobeles kukltūras nams 25. oktobrī plkst. 19.00
Drustu tautas nams Drustu novads 21. oktobrī 15.00
Druvas Kultūras nams, Druva, Saldus novads 24. septembrī plkst. 17.00
Engure, Kultūras nams 14. oktobrī plkst. 12.00
Ezeres kultūras nams, Saldus novads 17. oktobrī plkst. 18.00
Ēdoles kultūras nams, Kuldīgas novads 11.novembrī plkst. 14:00
Ērgļu saieta nams, Ērgļu novads 8. oktobrī plkst. 19.00
Ēveles tautas nams, Burtnieku novads 9. novembrī plkst. 16.00
Gailīšu pagasta Kultūras centrs “Kamrade”, Bauskas novads 13. oktobrī, laiks tiek precizēts
Galēnu kultūras nams, Riebiņu novads 2.decembrī plkst.19.00
Gaujienas tautas nams, Apes novads 10. oktobrī plkst. 13.10, 14. oktobrī plkst. 16.00
Gārsense pils, Aknīstes novads 24. novembrī plkst. 15.00
Grenctāles kultūras nams, Bauskas novads 27. oktobrī
Iecavas kultūras nams, Iecavas novads 14. oktobrī plkst. 16.00
Ieriķu sabiedriskais centrs, Amatas novads 30. oktobrī plkst. 18.00
Ikšķile, Ikšķiles tautas nams 20. oktobrī plkst. 19.00
Inčukalns, Inčukalna novads, Tautas nams 20. oktobrī plkst. 18.30
Irlava, Tukuma novads, Kultūras nams 7. oktobrī plkst. 17.00
Jaunbērze, Dobeles novads, Jaunbērzes kultūras nams 26. oktobrī plkst. 18.00
Jauncodes bibliotēkas telpās, Bauskas novads 12. oktobrī
Jaungulbenes tautas nams, Gulbenes novads 11. oktobrī plkst. 18.00
Jaunpils, Jaunpils novads, Kultūras nams 8. oktobrī plkst. 14.00
Jauniešu centrs Bāze, Gulbenes novads 28.oktobrī plkst.14:00
Jelgava, Jelgavas novads, Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra Kultūra 23. oktobrī plkst. 18.00, 24. oktobrī plkst. 15.00, 17.30, 25. oktobrī plkst. 12.00
Jēkabpils, Jēkabpils novads, Tautas nams 3; 4; 5; 6 oktobrī (iespējami papildseansi )
Jūrmalas kultūras centrs, Jūrmala 5. novembrī plkst. 13.00; 19. novembrī plkst. 16.00; 26. novembrī plkst. 13.00;
Kaives Tautas nams, Vecpiebalgas novads 6. oktobrī plkst. 17.00
Kalsnavas kultūras nams, Madonas novads 27. oktobrī plkst. 18.00
Kalvenes kultūras nams, Aizputes novads 9. novembrī plkst. 18.30
Kandava, Kandavas novads, Kultūras nams 11. oktobrī plkst. 18.00
Katlakalns, Ķekavas novads, Tautas nams 20. oktobrī plkst. 19.00
Kauguru kultūras nams, Jūrmala 4. novembrī plkst. 14.00; 25. novembrī plkst. 16.00
Kocēnu Kultūras nams, Kocēnu novads 2. novembrī
Kokneses kultūras nams, Kokneses novads 13. oktobrī plkst. 15.00 un 18.00
Kolkas tautas nams 2. decembrī plkst. 15.00
Krimuldas tautas nams, Krimuldas novads 24. oktobrī plkst. 20.00
Kultūras centrs Rekova, Viļakas novads 10. novembrī plkst. 14.00
Kultūrizglītības centrs Salas pagastā “Vietvalži” 14. oktobrī plkst. 14.00
Ķekava, Ķekavas novads, Doles Tautas nams 19. oktobrī plkst. 17.00, 22. oktobrī plkst. 18.00
Ķūļciema brīvā laika pavadīšanas centrs, Talsu novads 24. novembrī plkst. 18.00
Lapmežciems, Engures novads, Tautas nams 14. oktobrī plkst. 17.00
Laucienas kultūras nams, Talsu novads 11. novembrī plkst. 18.00
Leimaņu tautas nams, Jēkabpils novads 1. decembrī plkst 14.00 un 18.00
Lēdurgas kultūras nams, Krimuldas novads 2. decembrī plkst. plkst. 19.00
Liepas kultūras nams, Priekuļu novads 14. oktobrī
Liezēres tautas nams, Madonas novads 10. novembrī plkst. 19.00
Limbažu kultūras nams, Limbažu novads 16. novembrī plkst. 19.00
Lizums, Gulbenes novads, Kultūras nams 21. oktobrī plkst. 18.00
Līgatnes kultūras centrs, Līgatnes novads 18. oktobrī plkst. 19.00
Lubānas pilsētas klubs, Lubānas novads 27. oktobrī plkst. 18.00, 28. oktobrī plkst. 14.00
Ludzas tautas nams, Ludzas novads 27. oktobrī plkst. 17.30
Maļinovas saieta nams, Daugavpils novads 11. novembrī plkst. 13.00
Matīšu kultūras nams, Burtnieku novads 11. novembrī plkst. 19.00
Mazsalaca, Mazsalacas kultūras nams 19. novembprī plkst. 13.00
Mārupes kultūras nams, Mārupes novads 10. novembrī plkst. 18.00
Medņevas tautas nams, Viļakas novads 14. novembrī plkst. 14.00
Mežotnes pagasts, DFC “Strēlnieks”, Bauskas novads 29. oktobrī
Mērsraga tautas nams, Mērsraga novads 10. novembrī plkst. 18.00
Milzkalne, Engures novads, Šlokenbekas muiža 30. septembrī plkst. 17.00
Nemateriālās kultūras centrs Upīte, Viļakas novads 10. novembrī plkst. 19.00
Nītaures kultūras nams, Amatas novads 15. oktobrī plkst.18.00
Ozolnieku tautas namā, Ozolnieku novads 23. Novembrī 19:00
Pāles kultūras nams, Limbažu novads 13. oktobrī plkst. 19.00
Penkules kultūras nams, Dobeles novads 14. oktobrī plkst. 17.00
Pļavmuižas saieta nams, Talsu novads 15. novembrī plkst. 19.00
Preiļi, Preiļu Kultūras centrs, Preiļu novads 19. oktobrī plkst. 13.00, 18.00
Priekule, Priekules kultūras nams, Priekules novads 6.oktobrī plkst.18.00
Pūres tautas nams, Tukuma novads 7. oktobrī plkst. 14.00
Rauna, Raunas novads 21. oktobrī plkst. 18.00
Rencēnu kultūras nams, Burtnieku novads 9. novembrī plkst. 19.00
Ropaži, Ropažu novads, KIC 6. oktobrī skolotāju dienā – īpašs seanss tikai novada skolotājiem
Rūjienas kultūras nams, Rūjienas novads 10. oktobrī plkst. 18.00, 14. oktobrī plkst. 16.00 un 18.00, 17. oktobrī plkst. 18.00
Salaspils, Salaspils novads, Kultūras nams “Rīgava” 15. oktobrī plkst. 12.00 (iespējams papildseanss)
Saldus novada pašvaldības administratīvās ēkas zālē 27. septembrī plkst. 18.00, 4. oktobrī plkst. 18.00
Salienas Kultūras nams, Daugavpils novads 10. novembrī plkst. 11.00
Saulkrasti, Saulkrastu novads, Kultūras namā “Zvejniekciems” 15. oktobrī plkst. 16.00
Seces pagasta kultūras nams, Jaunjelgavas novads 24. oktobrī plkst. 17.00
Sesavas tautas nams, Jelgavas novads 27. oktobrī plkst. 19.00
Sējas kultūras nams, Sējas novads 20. oktobrī plkst. 15.00, 24. oktobrī plkst. 19.00
Skrundas kultūras nams, Skrundas novads 9. oktobrī plkst. 18.00
Slampe, Tukuma novads, Slampes Kultūras pils 30. septembrī plkst. 15.00
Smārdes kultūras centrs 30. septembrī plkst. 20.00
Sproģu saieta nams, Neretas novads 14. oktobrī
Staburaga saieta nams, Jaunjelgavas novads 24. oktobrī plkst. 19.00
Stāmerienas klubs, Gulbenes novads 10. decembrī plkst. 13.00
Stendes tautas nams, Talsu novads 13. novembrī plkst. 18.00
Strazdes brīvā laika pavadīšanas centrs, Talsu novads 7. novembrī plkst. 18.00
Skrīveru kultūras centrs, Skrīveru novads 9.novembrī plkst. 19.00.
Stāķu pamatskolas zāle, Gulbenes novads 16. novembrī plkst. 18.00
Subates kultūras nams, Ilūkstes novads novads 12. oktobrī plkst. 15.00
Talsu Kino Auseklis 20.,21.,22.,25.,26.,27.,28.,29. oktobrī un 1.,2.novembrī, seansi: 16.00 un 18.00.
Tērvetes kultūras nams, Tērvetes novads. 3. novembrī plkst. 18.00
Tinģeres kultūras nams, Talsu novads 2. novembrī plkst. 17.00
Tīnūžu tautas namā, Ikšķiles novads 20. oktobrī plkst. 19.00
Tomes tautas nams Ķeguma novads 28. oktobrī plkst. 18.00
Trapenes kultūras nams, Apes novads 21. oktobrī plkst. 16.00
Tukums, Tukuma Kultūras nams 12. oktobrī pkst. 18.00
Turlavas kultūras nams, Kuldīgas novads 5. novembrī plkst. 13.30
Umurgas kultūras nams, Limbažu novads 30. oktobrī plkst. 18.00
Vaidavas kultūras un amatniecības centrs, Kocēnu novads 1. novembrī – Seanss atcelts!!!
Valdemārpils kultūras nams, talsu novads 6. novembrī plkst. 18.00
Valdgales tautas nams, Talsu novads 8. novembrī plkst. 16.00
Valmieras pagasta kultūras nams, Burtnieku novads 10. novembrī plkst. 19.00
Vandzenes tautas nams, Talsu novads 11. novembrī plkst. 15.30
Vangaži, Inčukalna novads, Vangažu kultūras nams 15. oktobrī plkst. 17.00
Varakļānu kultūras nams, Varakļānu novads 2. novembrī plkst. 13.00un  plkst 19.00
Vānes kultūras nams, Kandavas novads 16. novembrī plkst. 18.00
Vārkavas kultūras nams, Vārkavas novads 23. novembrī plkst. 18.00
Vecates kultūras centrs, Burtnieku novads 11. novembrī plkst. 16.00
Vecsaules pagasta kultūras nams, Bauskas novads 21. oktobrī
Vecumnieki, Vecumnieku novads, Tautas nams 2. novembrī
Vērgales kultūras nams, Pāvilostas novads 15. oktobrī plkst. 12. 30
Viesīte, Viesītes novads, Viesītes kultūras nams Nr 6 3. , 4. oktobrī
Vijciema tautas nams, Valkas novads 10. novembrī
Vilces tautas nams, Jelgavas novads 11. novembrī plkst. 16.00
Vilzēnu tautas nams, Alojas novads 2. novembrī plkst. 19.00
Viļakas kultūras nams, Viļakas novads 3. novembrī plkst. 17.00
Virbu kultūras nams, Talsu novads 3. novembrī plkst. 18.00
Zantes kultūras nams, Kandavas novads 3. novembrī plkst. 18.00
Zemītes tautas nams, Kandavas novads 10. novembrī plkst. 18.00
Zilā kalna kultūras nams, Kocēnu novads 26. oktobrī
Žīguru kultūras nams, Viļakas novads 13. novembrī plkst. 18.00