Seansi Latvijā – Ievainotais jātnieks

Aizpute, Aizputes kultūras nams 16. novembrī , laiks tiek precizēts
Aloja, Alojas kultūras nams 11. novembrī plkst. 18:00
Ādaži, Ādažu kultūras nams 28. novembrī , laiks tiek precizēts
Babīte, Babītes Kultūrizglītības centrs 16. novembrī plkst. 19:00
Baloži, Baložu kultūras nams 12. novembrī plkst. 17:00
Baltinava, Baltinavas kultūras nams 11. novembrī , laiks tiek precizēts
Balvi, Balvu Sakrālās kultūras centrs 18. novembrī plkst. 19:00
Bauska, Bauskas Kultūras centrs 11. novembrī plkst. 18:30
Bebrene, Bebrenes vidusskola 10. novembrī plkst. 10:00
Birzgale, Birzgales Tautas nams 11. novembrī plkst. 19:00
Cesvaines Kultūras nams 10. novembrī , laiks tiek precizēts
Cēsis, Vidzemes koncertzāle Cēsis 29. oktobrī plkst. 16.00, tikšanās ar režisori; 30. oktobrī plkst. 19:00; un 1., 2. novembrī plkst.16:00
Dole, Doles tautas nams 14. novembrī plkst. 19:00
Durbe, Durbes muzejs 9. novembrī plkst. 18:00
Ērgļi, Ērgļu saieta nams 15. novembrī , laiks tiek precizēts
Grobiņa, Zentas Mauriņas piemiņas istaba 11. novembrī plkst. 19:30
Īvande, Īvandes skolas nams 17. novembrī , laiks tiek precizēts
Jaunpiebalgas kultūras nams 10. novembrī , 19:00
Jēkabpils, Jēkabpils novads, Tautas nams 2., 7., 8., 9., 10. novembrī plkst. 18:00
Katlakalns, Katlakalna Tautas nams 10. novembrī plkst. 19:00
Koknese, Kokneses kultūras nams 11. novembrī plkst. 18:00
Kolkas Tautas nams 11. novembrī plkst. 19:00
Ķegums, Ķeguma Tautas nams 10. novembrī plkst. 19:00
Lendži, Lendžu kultūras nams 12. novembrī plkst. 13:00
Limbaži, Limbažu kultūras nams 11. novembrī , laiks tiek precizēts
Liepāja, kino BALLE 31.  oktobrī plkst. 18:00
Līgatnes kultūras nams 11. novembrī plkst. 15:00
Līvānu, Līvānu novada kultūras centrs 11. novembrī , laiks tiek precizēts
Madona, Madonas pilsētas kultūras nams 3. novembrī plkst. 19:00
Neretas novads, Mazzalves pamatskola 11. novembrī , laiks tiek precizēts
Nītaure, Nītaures kultūras nams 11. novembrī , laiks tiek precizēts
Ogre, Ogres novada kultūras centrs 11. novembrī plkst. 16:00
Priekuļu kultūras nams 11. novembrī , laiks tiek precizēts
Rembate, Rembates pagasta padomes Svinību zāle 11. novembrī plkst. 18:30
Rēzekne, Latgales vēstniecība GORS 1. novembrī plkst. 18:00
Rīga, kinoteātris Cinamon Alfa 27. oktobrī plkst. 18:30; 28., 29., 30., 31. oktobrī plkst. 13:15 un 18:00; 1.un 2. novembrī plkst. 13:15 un 18:00;
Rīga, kinoteātris Splendid Palace 27. oktobrī plkst. 16.15; 29. oktobrī plkst. 13.15; 31. oktobrī plkst. 18.15; 2. novembrī plkst. 16:15
Rūjiena, Rūjienas kultūras nams 11. novembrī plkst. 16:00 un 19:00
Salaspils, Salaspils novada kultūras nams “Rīgava” 24. novembrī plkst. 19:00
Saldus kultūras nams 11. novembrī plkst. 16:00
Saulkrasti, “”Jauniešu māja” 10. novembrī plkst. 19:00
Sigulda, kino Lora 27. oktobrī plkst. 19.00; 28. oktobrī – plkst. 10:30 un 17:00; 29. oktobrī plkst. 10:30 un 15:15; 30. oktobrī plkst.  14:00; 31. oktobrī plkst.  11:30 un 21:00; 1. novembrī plkst. 14:00
Smiltene, Smiltenes kultūras centra kinoteātris 3D 19. novembrī plkst. 15:00
Staburags, Staburaga saieta nams 11. novembrī plkst. 14:00
Taurenes kultūras nams 11. novembrī plkst. 15:00
Vaiņode, Vaiņodes kultūras nams, 10. novembrī , laiks tiek precizēts
Valmiera, kinoteātris GAISMA 28. oktobrī plkst. 18.00, tikšanās ar režisori; 29. oktobrī plkst. 13:30 un 17:15; 30. , 31.oktobrī un 1., 2. novembrī plkst. 13:45 un 17.15
Varakļāni, Varakļānu kultūras nams 11. novembrī plkst. 18:00
Vārkava, Vārkavas novada kultūras centrs 10. novembrī plkst. 17:00
Vecumnieki, Vecumnieku Tautas nams 11. novembrī plkst. 16:00
Ventspils, Kino Rio 30. oktobrī plkst. 18:30, 31. oktobrī plkst. 17:00; 1.  novembrī plkst. 18:30; 2.  novembrī plkst. 18:00
Zemīte, Zemītes Tautas nams 11. novembrī , laiks tiek precizēts