Seansi Rīgā un Latvijā – Astoņas zvaigznes

Aizkraukles pilsētas kultūras namā, Aizkraukle, Aizkraukles novads 18. novembrī plkst.15.00
Alūksnes tautas namā, Alūksne 23.novembrī plkst.18.30
Ambeļu kultūras namā, Ambeļi, Daugavpils novads 18. novembrī plkst.12.00
Apes tautas namā, Ape, Apes novads 18. novembrī plkst.17.00
Auces kultūras centrā, Auce, Auces novads 22.novembrī plkst.18.00
Ābeļu tautas namā, Brodi, Jēkabpils novads 18. novembrī plkst. 20.00
Baldones k/t, Baldone, Baldones novads 18. novembrī plkst.16.30
Baložu kultūras namā, Baloži, Ķekavas novads 26. novembrī plkst.17.00
Biržu tautas namā, Birži, Salas novads 28.novembrī, laiks tiek precizēts
Cesvaines kultūras namā, Cesvaines novads 24.novembrī plkst.19.00
Cēsis, Vidzemes koncertzāle “Cēsis” 20. novembrī plkst. 16.00; 22. novembrī plkst. 15.00; 26. novembrī plkst. 14.00; 29. novembrī plkst. 16.00
Cīravas Kultūras dzirnavās, Cīrava, Aizputes novads 22. novembrī plkst. 18.00
Daugmales Multifunkcionālajā centrā, Daugmale, Ķekavas novads 23. novembrī plkst.19.30
Doles Tautas nams, Ķekava, Ķekavas novads 28. novembrī plkst.19.00
Durbes muzejā, Durbe, Durbes novads 23.novembrī plkst.18.00
Gaujienas tautas namā, Gaujiena, Apes novads 18. novembrī plkst.18.00
Ikšķiles tautas namā, Ikšķile, Ikšķiles novads 18. novembrī plkst. 19.00
 Jēkabpils “Kino mītnē”, Jēkabpils, Jēkabpils novads 18. novembrī plkst. 17.00; 23. novembrī plkst. 15.00 un 18.00
Kaives Tautas namā, Kaives pagasts,Vecpiebalgas novads 18. novembrī plkst.19.00
Kokneses Kultūras namā, Koknese, Kokneses novads 21.novembrī plkst.18.00.
Koņu pagasta “Zirgu pasta stacijā”, Naukšēnu novads 21. novembrī plkst.19.00
Liepāja, Latviešu biedrības nams  1. decembrī plkst. 18.00; 3. decembrī plkst.14.00
Lendžu pagasta kultūras namā, Lendži, Rēzeknes novads 26. novembrī plkst. 13.00
Lēdmanes tautas namā, Lēdmane, Lielvārdes novads 18. novembrī plkst.15.00
Lizuma Kultūras namā, Lizums, Gulbenes novads 18. novembrī plkst.12.00.
Līgatnes kultūras centrā, Līgatne, Līgatnes novads 18. novembrī plkst.15.30
Līvānu kultūras centrā, Līvāni, Līvānu novads 20. novembrī plkst.14.00
Lubānas pilsētas klubā, Lubāns, Lubānas novads 24. novembrī plkst. 18.00
Ludzas tautas namā, Ludza, Ludzas novads 19.novembrī plkst.15.00
Madlienas kultūras namā, Madliena, Ogres novads 18.novembrī plkst.16.00
Madona, Madonas pilsētas kultūras nams 19.novembrī plkst.15.00
Naukšēnu kultūras namā, Naukšēni, Naukšēnu novads 18. novembrī plkst.19.00
Rēzekne, Latgales vēstniecība GORS 19.novembrī plkst.16.00
Rīga, kinoteātris K.SUNS 19. un 20. novembrī plkst. 17.10; 21., 22., 23. novembrī plkst. 16.00
Rīga, kinoteātris SPLENDID PALCE 18. novembrī plkst.18.00 un 18.30; 19. novembrī plkst. 15.30; 20. novembrī plkst. 13.00; 21. novembrī plkst. 18.00; 22. novembrī plkst, 13.34
Rūjienas kultūras namā, Rūjienas novads 21. novembrī plkst. 16.00 un 18.00
Salas kultūras nams, Salas novads 24. novembrī plkst. 19.00
Salaspils, Salaspils novads, Kultūras nams “Rīgava” 24. novembris plkst. 13.30
Saulkrastu kultūras un sporta centrā, Saulkrasti, Saulkrastu novads 18. novembrī plkst.13.00
Skrīveru kultūras namā, Skrīveru novads 18. novembrī plkst. 17.00
Smiltene, Smiltenes kultūras centra kinoteātris 3D 6. un 7. decembrī plkst. 18.30
Sproģu saieta namā, Nereta, Neretas novads 18. novembrī plkst.19.00
Talsu k/t Auseklis, Talsi, Talsu novads 18. novembrī plkst.12.00 un plkst.14.00
Tukuma bibliotēkā, Tukums 22.novembrī plkst. 17.00
Varakļānu kultūras namā, Varakļāni, Varakļānu novads 18. novembrī plkst.18.00
Vaiņodes tautas namā, Vaiņode, Vaiņodes novads 18.novembrī plkst.18.00
 Vecumnieku Tautas namā, Vecumnieku novads 21. novembrī plkst.18.00
Zentenes kultūras namā, Zentene, Tukuma novads 18.novembrī plkst.16.00
Zilā kalna kultūras namā, Zilais kalns, Kocēnu novads 18. novembrī, plkst. 17.00