Arhīvs

Dokumentālās filmas “Vienu biļeti, lūdzu!” veidotāji aicina uz publisku sarunu

Dokumentālās filmas “Vienu biļeti, lūdzu!” veidotāji sadarbībā ar Ģertrūdes ielas teātri un kultūras portāliem Satori un Jest; 15. martā plkst. 19.00 aicina uz publisku sarunu par teātra nozīmi mūsdienu sabiedrībā. 

Kādam jābūt mūsdienīgam teātrim? Vai teātra māksla ir tikai estētisks un emocionāls baudījums, vai arī tā spējīga rosināt uz politisku, sociālu un intelektuālu diskursu un pat mainīt sabiedrības pārliecību un nostāju svarīgos jautājumos? Kāda ir teātra mākslinieku – režisoru un aktieru – atbildība attiecībā pret publiku, kurai viņi rada mākslu? Sarunas noslēgumā – versijas par teātra attīstību tuvākajā nākotnē. Vai digitālo tehnoloģiju un virtuālās realitātes laikmets ir drauds klātesamības mākslai – teātrim?

Uz sarunu aicināta teātra zinātniece un kritiķe Edīte Tišheizere, Latvijas Jaunā teātra institūta pārstāve Laura Stašāne, jaunais teātra režisors Toms Treinis, filmas “Vienu biļeti, lūdzu!” režisors Matīss Kaža un galvenā varone – aktīvākā Ņujorkas teātru apmeklētāja Nikija Kokrena. Sarunā būs iespēja iesaistīties arī auditorijai.

SARUNA NOTIKS ANGĻU VALODĀ BEZ TULKOJUMA
Diskusijas ilgums: 1 stunda 30 minūtes
Ieeja bezmaksas

git@git.lv

13/03/2017