Arhīvs

Velo–kino festivāls “Kino Pedālis” aicina iesniegt filmas konkursam

Jau otro gadu Valmierā un tās apkārtnē 5.-7. maijā notiks festivāls “Kino pedālis”, un rīkotāji aicina gan pieredzējušus filmu veidotājus, gan jaunos režisorus iesniegt filmas, pretendējot uz 500 eiro naudas balvu. Filmu iesniegšanas termiņš – 2017. gada 21. aprīlis, galvenais noteikums iesniegšanai – filmas sižetā ir jālīdzdarbojas velosipēdam, aktualizējot velo-kultūru ikdienā.

KP_konkurss_2017

Festivāla unikalitāte ir tā neierastais formāts, kas neparastā duetā iegriež velo- un kino. Festivāla laikā būs iespējams ne tikai piedalīties aizraujošā velo-braucienā – spēlē, bet arī baudīt fantastisku filmu programmu kādā no sešiem pop-up kino teātriem.

Konkursā īpaši tiek gaidītas īsfilmas (līdz 30 min), kā arī vidēja garuma filmas (30 – 60 min). Filmas veidošanas gads nav tik būtisks, programmai noderēs gan jaunas, gan senākas, bet maz redzētas filmas.

Visas filmas, kas festivāla rīkotāju skatījumā saturiski un tehniski atbildīs iesniegšanas nosacījumiem, tiks iekļautas festivāla kino programmā, to autori saņems festivāla piemiņas balvas.

Ja velo- un kino mīlēšana ir jūsu neatņemama dzīves sastāvdaļa, tad aicinām arī šogad neturēt filmu zem pūra, bet parādīt un iedvesmot arī citus. Plašāka informācija par konkursa noteikumiem un filmu iesniegšana festivāla mājas lapā – http://www.kinopedalis.lv .

Filma, kura tiks atzīta par konkursa laureāti, tās veidotājiem atnesīs 500 eiro naudas balvu. Uzvarētāju noteiks žūrijas komanda – režisori Laila Pakalniņa, Ivars Zviedris, Liene Kalnaella un “Eži” radošo projektu vadītājs Uģis Melderis, kā arī skatītāju balsojums festivāla laikā.

2016. gadā filmu konkursam tika iesniegtas vairāk nekā 20 filmas, konkursā uzvarēja Lindas Jakubones režisētā filma Viņas.

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA:
Liena Kreišmane
+371 25544338
info@kinopedalis.lv
www.kinopedalis.lv
www.facebook.com/KinoPedalis

28.02.2017.

28/02/2017