Arhīvs

Tuvojas kinoblogeru festivāls “Spektrs III”

No 7. aprīļa līdz 12. aprīlim kinoteātrī “Kino Citadele” jau trešo reizi notiks kinofestivāls “Spektrs”, solot programmā arī īpašus Latvijas filmu un projektu seansus.

Ziņo festivāla rīkotāji:

Ikvienas dižas triloģijas noslēdzošā daļa tiek dalīta uz pusēm – lai paildzinātu baudījumu. To mums jau pierādīja “Harijs Poters”, “Krēslu” mēbeļsāga, “Bada spēles” un noteikti vēl pierādīs daudzi citi projekti (jā, “Greja 50 nokrāsas”, mēs skatāmies uz tevi!). Arī kinofestivāla “Spektrs” rīkotāji nevēlas atpalikt no aktuālā trenda, tādēļ šī gada festivāls tiks rīkots divās daļās, pavasarī un rudenī – vairāk prieka, vairāk pozitīvu emociju, vairāk laba kino!

spektrs_logo

Nav jāgaida rudens, arī pavasarī ir, ko skatīties – festivālā Latvijas pirmizrādes piedzīvos aktuālā un izsmalcinātā britu antiutopija “Ex Machina” (no filmu “Pludmale” un “28 dienas vēlāk” autora Aleksa Gārlenda), Rajena Reinoldsa spilgtā atgriešanās filma “Balsis” (“The Voices”), kā arī filmu “Amēlija” un “Hugo” autoru ģimenes 3D piedzīvojumu filma “Spiveta neticamie piedzīvojumi” ar labāko 3D jūsu dzīvē. Un kurš gan cits, ja ne kaimiņi-somi, kas reiz jau aizsūtīja nacistus uz Mēnesi, nāk klajā ar filmu, kurā ASV prezidents neatkārtojamā Semjuela L. Džeksona izpildījumā avarē Somijas mežos un vietējā puikas kompānijā dod atbildes triecienu teroristiem ar tādu sparu, kas liek nobālēt pat Barakam Obamam – piedzīvojumu grāvējs “Lielais medījums” (“Big game”) neapšaubāmi būs festivāla nagla! Pilna festivāla filmu programma tiks izziņota drīzumā.

“Spektrs” turpina veiksmīgu sadarbību arī ar pašmāju kinematogrāfistiem, šoreiz piedāvājot ko patiesi īpašu – festivāla laikā ekskluzīvā seansā uz lielā ekrāna tiks demonstrētas lielu publikas atzinību guvušās “Piens” īsfilmas, kuras baudīsim kopā ar to veidotājiem, kā arī Latvijā pirmā publiskā projekta “Nameja gredzens” prezentācija kino skatītājiem – par to pagaidām ne vārda, bet tas būs satriecoši!

Par festivāla atbalstu īpaši pateicamies lieldraugiem Jameson un AirBaltic, bez kuriem šie kino svētki nebūtu iedomājami un, ja būsim atklāti, nebūtu arī iespējami! Festivālu atbalsta labākais dāvanu serviss LieliskaDāvana.lv, labākā tipogrāfija MasterPrint un labākais kafijotavu tīkls Coffee Inn, bet informatīvi atbalsta nacionālais e-pasta serviss Inbox.lv, populārākais ziņu portāls latviešu valodā TVNET.lv un draudzīgais portāls Draugiem.lv!

Tiekamies no 7. līdz 12. aprīlim kinofestivāla “Spektrs” ierastajā norises vietā – kinoteātrī Kino Citadele!

Sīkāka informācija drīzumā! Uz sazināšanos:

Sergejs Musatovs, festivāla direktors,
+371 26033995
moosatov@gmail.com

Sergejs Timoņins, chief media officer
+371 25912995
stimonins@gmail.com

Kontakti un resursi:
www.kinospektrs.lv   facebook.com/kinospektrs   twitter.com/kinospektrs   e-pasts: kinospektrs@gmail.com

06/03/2015