Arhīvs

Studijā “F.O.R.M.A.” tapusi ģimenes spēlfilma “Vecā dārza noslēpums”

Sestdien, 19. janvārī, kinoteātrī “Kino Citadele” pirmizrādi piedzīvos aizraujoša spēlfilma, piedzīvojumu stāsts visai ģimenei „Vecā dārza noslēpums” – izklaide ģimenēm ar bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. Kinoteātros visā Latvijā filmu sāks izrādīt no 25. janvāra, bet arī uz pirmizrādi vēl var iegādāties biļetes.

Filmu studijas F.O.R.M.A. producents Gatis Upmalis saka: „Mūsu jaunā kinolente ir klasisks stāsts ar labajiem un ļaunajiem varoņiem, kur atklājas bērnu izdoma, iesaistoties situācijas risināšanā.”

Vecā dārza noslēpums ir ar ķirbjiem, ceptām sliekām, bišu medu un citiem vitamīniem bagāta filma, kurā galvenie varoņi ir četri bērni – Santa, Kaspars, Nils un Keita. Viņi reizēm ielavās un spēlējas bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda aizaugušajā dārzā. Armanda vienīgais sarunu biedrs ir papagailis Tesla, bet it visur izpaužas viņa inženiera prāts. Nepietiek ar to, ka dārzā lien mazie razbainieki – uzrodas arī viltīgais un naudaskārais uzņēmējs Kārlis, kurš „met acis” uz veco dārzu, un ne tikai. Drīz vien savērpjas dažādi raibi notikumi, kuros iesaistās divi Kārļa palīgi. Bērniem nākas risināt ne tikai mammas privāto dzīvi, bet arī piedalīties dārza teritorijas aizstāvēšanā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Un tad atklājas patiesais vecā dārza noslēpums…

Filmas reklāmas video – ŠEIT.

Biļetes uz pirmizrādi sestdien, 19. janvārī, 13:30 kinoteātrī Forum Cinemas / Kino Citadele vēl var iegādāties ŠEIT.

Bērnu lomās iejutušies Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

Spēlfilmas Vecā dārza noslēpums scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no Igaunijā atzītākajiem bērnu filmu scenāriju autoriem.

Filmas radošajā komandā ir arī režisors inscenētājs Olafs Okonovs, režisore Gunita Groša, galvenais operators Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne,  ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. Filmu skatītājiem piedāvā studija F.O.R.M.A..

Studija F.O.R.M.A. ir Latvijā nopietnākā ģimenes filmu ražotāja, tā producējusi spēlfilmas Vectēvs, kas bīstamāks par datoru (2017, režisors Varis Brasla), Džimlai-rūdi-rallallā (2014, režisori Māris Putniņš, Jānis Cimmermanis) Mazie laupītāji (2009, režisors Armands Zvirbulis), Ūdensbumba resnajam runcim (2004, režisors Varis Brasla) un citas.

Filmu Vecā dārza noslēpums finansiāli atbalstījusi Latvijas Televīzija.

Filmas Facebook profils – https://www.facebook.com/StudijaFORMA

Fotogrāfiju autore – Agnese Zeltiņa.

 

Papildu informācija:
projekta sabiedrisko attiecību speciāliste
Iveta Daine,
pr.studioforma@gmail.com
mob. tālr. 29466755
16.01.2019.

16/01/2019