Arhīvs

“Splendid Palace” atsāks ekskluzīvus kino seansus “#Nāciekšā!”

No 2020. gada 19. maija kinoteātris “Splendid Palace” ierobežotā apjomā atsāks demonstrēt filmas ekskluzīvos seansos – tikai ar 25 apmeklētājiem zālē! Šie seansi pēc ilgā pašizolācijas perioda būs kā emocionāls kino plāksteris visiem tiem, kas ilgojas pēc lielā ekrāna.

 

Splendid Palace ir pirmais kinoteātris, kurš pēc atvieglojumu noteikšanas ārkārtējās situācijas laikā reaģē uz labvēlīgo situācijas attīstību valstī un pieņem lēmumu demonstrēt kino, vienlaikus ievērojot šobrīd noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Kā pirmās programmā tiek iekļautas tās filmas, kuras jau pirms ārkārtas situācijas noteikšanas bija skatītāju iecienītas un apmeklētas, kā arī tās, uz kurām veiksmīgi tika uzsākta biļešu tirdzniecība, bet kinoteātris nepaspēja tās demonstrēt. Uz ekrāna nonāks ilgi gaidītā oskarotās dienvidkorejiešu filmas Parazīts (2019) melnbaltā filmas autorversija. Melnā un baltā vizuālā sadursme uz ekrāna ne tikai izceļ varoņu kontrastu, bet arī ļauj skatītājam atgriezties melnbaltās kino pasaules pārlaicīgumā, dodot iespēju to salīdzināt ar klasiskā kino paraugiem. Filmas Parazīts melnbaltā versija ir papildināta arī ar oriģinālajā, krāsu filmā neiekļautām ainām.

Skatītājus beidzot sasniegs šopavasar plānotās filmas Mis Dumpiniece (2020) pirmizrāde kinoteātrī Splendid Palace. Britu filma stāsta par 1970. gada skaistumkonkursu Mis Pasaule, kas notiek Londonā, to vada amerikāņu komiķis Bobs Houps. Jaunizveidotā Sieviešu atbrīvošanās kustība ieņem skatuvi un pārtrauc konkursa tiešraidi. Kad raidījums atsākas, rezultāti satriec visus – par Mis Pasauli pirmo reizi tiek kronēta melnādaina sieviete. Uz patiesiem notikumiem balstīts sensacionāls stāsts par drosmīgām sievietēm.

Tikai dažos seansos pie skatītājiem uz lielā ekrāna atgriezīsies Viestura Kairiša filma Pilsēta pie upes (2019). Būs iespēja noskatīties arī filmu Dzīves labākie gadi ar leģendārajiem aktieriem Anuku Emē un Žanu Luiju Trentiņjanu, uz kuru daudzi cilvēki  jau bija nopirkuši biļetes un nebija iespējas šo filmu noskatīties.

Kino seansi plānoti divas reizes dienā kinoteātra Mazajā zālē. Filmu piedāvājums un seansu plāni – ŠEIT.

Noteikto ierobežojumu laikā būs zemāka ieejas biļetes cena – tikai 5,50 eiro par biļeti! Lai izvairītos no drūzmēšanās pie kinoteātra kases, kinoteātris aicina biļetes iegādāties internetā un papildus informē, ka biļešu cenu atlaides šajā laikā nedarbosies. Turklāt kinoteātris informē, ka rūpēs par skatītāju drošību kinoteātrī Splendid Palace netiks ielaistas personas ar redzamām elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu un iesnām, kā arī paaugstinātu ķermeņa temperatūru (pie ieejas apmeklētājiem tiks mērīta ķermeņa temperatūra).

 

15.05.2020.

 

15/05/2020