Arhīvs

Spēlfilmu un animācijas filmu projektu publiska prezentācija

15.03.2012. ir noslēgusies projektu pirmā posma izvērtēšana (administratīvā pārbaude un kultūras kritēriju atbilstības noteikšana) NKC 31.01.2012. izsludināto 2012.gada spēlfilmu un animācijas filmu projektu konkursu ietvaros.

Uz projektu publisko prezentāciju tiek virzīti visi konkursos iesniegtie projekti, kurus vērtē NKC spēlfilmu (Dāvis Sīmanis, Uldis Cekulis, Uldis Dimiševskis) un animācijas (Askolds Saulītis, Zane Dzene, Uldis Dimiševskis) filmu eksperti. Prezentācijās nepiedalās projekti, kuri jau ir saņēmuši NKC finansējumu ražošanas posmam.

 
Projektu publiska prezentācija notiks š.g. 22. (animācija) un 23.martā (spēlfilmas) Rīgas Kinomuzeja telpās, Peitavas ielā 10/12 (ieeja no Mazās Peitavas ielas, www.kinomuzejs.lv).
 
Atkārtoti informējam, ka spēlfilmu konkursa mērķis ir atbalstīt pilnmetrāžas spēlfilmu projektu, t.sk. kopražojumu, ražošanu filmēšanas un/vai pēcapstrādes posmā, kuru plānots uzsākt vai pabeigt 2012.gadā. NKC rīcībā šajā konkursā ir Ls 380 200 jeb 22% no kopējā vērtējamo projektu pieprasītā finansējuma (Ls 1 744 651).
Savukārt animācijas filmu konkursa mērķis ir atbalstīt animācijas filmu projektu ražošanu, kuru arī plānots uzsākt vai pabeigt šī gada ietvaros. NKC rīcībā šajā konkursā ir Ls 156 400 jeb 39% no kopējā vērtējamo projektu pieprasītā finansējuma (Ls 397 960).
 
Konkursa rezultāti tiks publicēti NKC mājas lapā līdz š.g. 30.martam.
 
Informācija: Uldis Dimiševskis – 67358862, uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv
 

 

ANIMĀCIJAS FILMU PREZENTĀCIJU LAIKI    22.03.2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

LAIKS

 

NR.

 

FILMAS NOSAUKUMS

 

STUDIJA

 

REŽISORS

 

PRODUCENTS

14:00

1

 

Vilciens uz Fukuoku

Lunohod

Vladimir Leščiov

Vladimir Leščiov

14:15

2

 

Mazo ežu lielā dzīve

Animācijas brigāde

Ēvalds Lācis

Māris Putniņš

14:30

3

 

Sārtulis

Animācijas brigāde

Dace Rīdūze

Māris Putniņš

14:45

4

 

Vāsa (Avārijas brigāde Eiropā)

Animācijas brigāde

Jānis Cimermanis

Māris Putniņš

15:00

5

 

Seja

Kompānija Hargla

Jurģis Krāsons

Laila Pakalniņa

15:15

6

 

Zivs acīm

Vizuālās kultūras klubs

Raitis Ābele

Dmitrijs Ščegoļevs

15:30-15:45

PĀRTRAUKUMS

15:45

7

 

Kaķis maisā

Studija Lokomotīve

Nils Skapāns

Roberts Vinovskis

16:00

8

 

Laiks iet

Atom Art

Ivo Briedis

Edmunds Jansons

16:15

9

 

Uz jūru!

Atom Art

Edmunds Jansons

Edmunds Jansons

16:30

10

 

Baigie meli

JetMedia

Baņuta Rubess

Inga Prauliņa

16:45

11

 

Mammas, tēti un citi

JetMedia

Gatis Šmits

Inga Prauliņa

17:00

12

 

Robota vīruss

Virtuālā studija URGA

Kārlis Vītols

Viesturs Graždanovičs

17:15

13

 

Dārgumu meklētājs

Filmu studija RIJA

Arnis Zemītis

Vilnis Kalnaellis

 
 

 

SPĒLFILMU PREZENTĀCIJU LAIKI        23.03.2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

LAIKS

 

NR.

 

FILMAS NOSAUKUMS

 

STUDIJA

 

REŽISORS

 

PRODUCENTS

10:00

1

 

Vidusceļš

Gumennikovfilms

Pavels Gummenikovs

Pavels Gummenikovs

10:20

2

 

Es aizeju

Gumennikovfilms

Pavels Gummenikovs

Pavels Gummenikovs

10:40

3

 

Es mīlēju krievu

Fenixfilm

Una Celma

Una Celma

11:00

4

 

Džimlai Rūdi Rallallā

F.O.R.M.A.

Vija Beinerte

Gatis Upmalis

11:20

5

 

Melānijas hronika

Mistrus Media

Viesturs Kairišs

Inese Boka-Grūbe

11:40-12:00

PĀRTRAUKUMS

12:00

6

 

Pie tēviem aiziet

Arfifilm

Armāns Čilingarjans, Franciska Cimare

Franciska Cimare

12:20

7

 

Modris

Red Dot Media

Juris Kursietis

Juris Kursietis

12:40

8

 

Neaizmirstulītes

Studija Lokomotīve

Roberts Kuļenko

Līga Gaisa

13:00

9

 

Klusa nakts

Krukfilms

Māris Martinsons

Linda Krūkle

13:20

10

 

Es esmu šeit

Tasse Film

Renārs Vimba

Alise Ģelze,            Aija Bērziņa

13:40-15:00

PĀRTRAUKUMS

15:00

11

 

Spēlmanis             (The Gambler)

Studija Lokomotīve

Ignas Jonynas

Roberts Vinovskis

15:20

12

 

Izlaiduma gads

Fenixfilm

Andris Gauja

Elīna Zazerska

15:40

13

 

Pretvējā                     (In the Crosswind)

Baltic Pine Films

Martti Helde

Sergejs Serpuhovs

16:00

14

 

Rudmates

Ego Media

Astra Zoldnere

Guntis Trekteris,   Marta Bite

16:20

15

 

Ķirsis uz jumta

Jura Podnieka studija

Oskars Morozs, Oskars Rupenheits

Antra Cilinska