Arhīvs

Spēles īsfilmu projektu publiska prezentācija

27.11.2012. ir noslēgusies projektu pirmā posma izvērtēšana (administratīvā pārbaude un kultūras kritēriju atbilstības noteikšana) NKC 11.10.2012. izsludinātā 2012.gada spēles īsfilmu projektu konkursa ietvaros.
27.11.2012. ir noslēgusies projektu pirmā posma izvērtēšana (administratīvā pārbaude un kultūras kritēriju atbilstības noteikšana) NKC 11.10.2012. izsludinātā 2012.gada spēles īsfilmu projektu konkursa ietvaros. 

Uz projektu publisko prezentāciju tiek virzīti visi 12 konkursā iesniegtie projekti, kurus vērtē NKC spēlfilmu eksperti Dāvis Sīmanis, Uldis Cekulis un Uldis Dimiševskis.
 
Projektu publiska prezentācija notiks š.g. 3.decembrī Rīgas Kinomuzeja telpās, Peitavas ielā 10/12 (ieeja no Mazās Peitavas ielas, www.kinomuzejs.lv).
 
Atkārtoti informējam, ka konkursa mērķis ir daudzveidot Latvijas filmu mākslas jaunrades procesu, atbalstot mākslinieciski un/vai tehnoloģiski inovatīvas, kā arī eksperimentālas, spēles īsfilmas, kas veicinātu gan jaunu režisoru un scenāristu radošo izaugsmi un attīstību, gan piedāvātu skatītājam saistošu un interesantu audiovizuālu notikumu.
 
NKC rīcībā šajā konkursā ir Ls 40 000 jeb 24% no kopējā vērtējamo projektu pieprasītā finansējuma.
 
Konkursa rezultāti tiks publicēti NKC mājas lapā pēc š.g. 6.decembra.
 
Informācija: Uldis Dimiševskis – 67358862, uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv
 
SPĒLES ĪSFILMU PREZENTĀCIJU LAIKI 3.12.2012.
 

LAIKS

NR

FILMAS NOSAUKUMS

STUDIJA

REŽISORS

PRODUCENTS

09:00

1

Zivs

Tasse Film

Ksenija Zaķe

Undīne Buka

09:15

2

Pierobežas Madonna

Arfifilm

Franciska Cimare

Aija Bērziņa

09:30

3

Dvēseļu restorāns

Fly For Film

Didzis Eglītis

Kaspars Braķis

09:45

4

Es atgriezīšos kā kvēlojoša roze

Camera Obscura

Signe Birkova

Jānis Putniņš

10:00

5

Kūrorts Šanti

Virtuālā studija URGA

Astra Zoldnere

Viesturs Graždanovičs

10:15

6

Dejotāja

Cardinal Productions

Alise Zariņa

Reinis Kalviņš

10:30-
10:45

PĀRTRAUKUMS

10:45

7

Nasta

Mirafilm.eu

Roberts Klimovičs

Madara Māra Irbe

11:00

8

Nezināmas gleznas stāsts

Fresh Step Productions

Dmitrijs Lapins

Guna Stahovska

11:15

9

Plāns

Telekompā-
nija Forma Pro

Stanislavs Tokalovs

Maksims Pavlovs

11:30

10

Projām

Film Angels Studio

Ieva Kristofa-Norvele

Ivo Ceplevičs

11:45

11

Brauciens klusumā

Tauri Media

Guntis Šūpulnieks

Guntis Šūpulnieks

12:00

12

Trauslā sirds

Ego Media

Astra Zoldnere

Guntis Trekteris