Arhīvs

Šogad atkal notiek „Riga Meetings”

No 28. līdz 29. oktobrī Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu Latvijā, Latvijas Kinoproducentu asociāciju un citiem partneriem rīko Latvijas, Baltijas un Ziemeļvalstu producentu tikšanos Riga Meetings 2010. Šīs tikšanāsmērķis ir veicināt Baltijas un Ziemeļvalstu filmu producentu sadarbību un kino nozares finansējuma piesaisti Rīgai un Latvijai.

Šā gada pasākums ir turpinājums pagājušajā gadā oktobrī notikušajam semināram, kura rezultātā Latvijas un Ziemeļvalstu producentu starpā jau izveidojušies vairāki sadarbības projekti kino jomā.

Rīgā viesosies aptuveni 15 filmu producenti no Baltijas un Ziemeļvalstīm, kā arī no Vācijas. 28. oktobrī Riga Meetings seminārs norisināsies Dānijas Kultūras institūta telpās, tā laikā notiks arī Rīgas Filmu fonda prezentācija, savukārt Lietuvas režisors Arūns Matelis stāstīs par filmu izplatīšanas sistēmu Lietuvā.
29. oktobrī ārvalstu producentiem un viņu Latvijas sadarbības partneriem (kopumā aptuveni 30 cilvēkiem) plānota Rīgas un Latvijas filmēšanas vietu apskate.
 
Pasākumu Riga Meetings atbalsta Baltijas – Ziemeļvalstu biznesa mobilitātes programma, Media Desk Latvija, Dānijas Kultūras institūts, Gētes Institūts un First Motion programma (Baltic Sea Region Programme 2007-2013).
 

27/10/2010