Arhīvs

Signes Baumanes filma plaši pieejama internetā

Režisore Signe Baumane aktīvi strādā pie savas filmas “Akmeņi manās kabatās” izplatīšanas, un šobrīd tā jau pieejama trīs dažādās interneta videodistribūcijas platformās – VHX, Vimeo On Demand un iTunes.

AkmeniManasKabatas_ (10)

Ņujorkā dzīvojošā režisore, māksliniece un producente Signe Baumane savai pirmajai pilnmetrāžas animācijas filmai “Akmeņi manās kabatās” izmēģina visus iespējamos popularizēšanas un izplatīšanas ceļus, demonstrējot patiesu producenta ieinteresētību gatavas filmas nonākšanā pie skatītājiem. 2015. gada sākumā tika izveidota sistēma, kas ļāva ikvienam skatītājam kļūt par filmas izplatītāju, savukārt šobrīd nodrošināta iespēja filmu nopirkt vai iznomāt trīs dažādās interneta maksas platformās – VHXVimeo On Demand un iTunes. Turklāt filma tiek piedāvāta dažādās versijās – ieskaņota latviski vai ieskaņota angliski, bet katrai no šīm versijām ir subtitri septiņās valodās (vācu, spāņu, itāļu, franču, čehu, krievu un angļu).

Filma “Akmeņi manās kabatās” ir emocionāli iespaidīgs stāsts par piecu režisores dzimtas sieviešu likteņiem un apmātībām, “jocīga filma par depresiju”, kā to sauc Signe Baumane, kura filmā iekļāvusi arī savu ļoti personisko stāstu. Četru gadu garumā veidotā ASV un Latvijas kopražojuma filma kopš pirmizrādes 2014. gada augustā izpelnījusies virkni atzinīgu recenziju un dažādu apbalvojumu, ieskaitot trīs Lielos Kristapus Nacionālajā filmu festivālā; tieši šo filmu Latvija izvirzīja ASV Kino akadēmijas Oskara balvas kategorijai Labākā ārzemju filma, un Akmeņi manās kabatās iekļuva pirmsnomināciju fināla divdesmitniekā.

Visa informācija par filmu “Akmeņi manās kabatās” pieejama filmas mājaslapā http://www.rocksinmypocketsmovie.com/.

 

 

6.08.2015.

06/08/2015