Arhīvs

RISEBA pieņem pieteikumus maģistra studiju programmai Audiovizuālajā mediju mākslā

No 21. jūlija Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola pieņem pieteikumus maģistra studiju programmai Audiovizuālajā mediju mākslā.

Kopā ar Arhitektūras fakultāti RISEBA Audiovizuālās mākslas nodaļa piedāvā studentiem perfektu tehnisko aprīkojumu (labāko Baltijā) un lieliskas mācību auditorijas, kā arī profesionālus mācībspēkus – atzītus vietējos un ārvalstu akadēmiķus un profesionāļus mediju un kino industrijā.

Programma piedāvā akadēmisko grādu, kuras estētiski-filoloģiskie principi bāzējas Auteur Cinema tradīcijās, un praktiskā apmācība ietver režiju, operatora inscenētāja darbu, fotogrāfijas mākslu,  animāciju, CG grafiku un 3D ražošanu.

Latvijas valsts akreditēta, programma šobrīd izstrādā studentu apmaiņu skolas jau tā attīstītās programmas ERASMUS ietvaros,kopā ar Tamperes Universitātes Lietišķo zinātņu, mākslas, mūzikas un mediju skolu Somijā (TAMK), kā arī ar Gerasimova Kinematogrāfijas institūtu Maskavā.  Sīkāka informācija ir pieejama skolas programmas mājās lapā: www.avmm.riseba.lv

21/07/2011