Arhīvs

RĪGAS KINO festivāla Manhattan Short forumā

4.oktobrī plkst.19:00 kinoteātrī Splendid Palace filmu festivāla Manhattan Short ietvaros notiks forums par filmu veidošanu Latvijā. Tiekoties ar pazīstamiem kino profesionāļiem – režisoriem Andri Gauju, Māri Martinsonu, operatoru Gintu Bērziņu, mākslinieku Jurģis Krāsonu, komponistiem Aigaru Krēslu, Ivaru Makstnieku, montāžas režisoru Armandu Blumbergu – jauniešiem un citiem interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk gan par kino veidošanas procesu, gan prasmēm un iemaņām, kas nepieciešamas tā īstenošanai. Forumā jauniešu auditorija tiks iepazīstināta ar Nacionālā Kino centra projektu RĪGAS KINO un iespējām pieteikties projekta ietvaros notiekošajās filmu darbnīcās.

Foruma ietvaros notiks arī kino kastings – apmeklētāji tiks reģistrēti aktieru un masu skatu dalībnieku datu bāzē.
 
Pēc foruma notiks filmu festivāla Manhattan Short 2013. gada programmas izrādīšana. Pēc seansa par labāko filmu varēs ikviens skatītājs, lai pievienotu savu balsi skatītāju vērtējumam visā pasaulē. 6.oktobrī Ņujorkā notiks noslēguma seanss, kur apkopojot visu skatītāju balsis, tiks paziņots uzvarētājs.
 
Kino forums un festivāls Manhattan Short Rīgā notiek ar Live Riga atbalstu un Nacionālā Kino centra informatīvu atbalstu.
                                   
Biļetes uz vienīgo kinofestivāla Manhattan Short 2013 seansu Rīgā var iegādāties www.bilesuserviss.lv vai pirms seansa Splendid Palace, Elizabetes ielā 61. Biļetes cena – 4 LVL, festivāla dienā – 5 LVL.
Ieeja kino forumā ar festivāla biļetēm.
 
Vairāk informācijas: www.ManhattanShort.com

26/09/2013