Arhīvs

“Randiņš Belevilā” Rīgas Kinomuzejā

14. februārī, plkst.14:00 Rīgas Kinomuzejā piedāvājam noskatīties franču režisora Silvāna Šometa eleganto animācijas filmu Randiņš Belevilā. Franču režisora Silvāns Šometa (Sylvain Chomet) ekstravagantā pilnmetrāžas animācijas filma Randiņš Belevilā ir stāsts par Čempionu – zēnu, kuru audzina vecmāmiņa, par Tour de France velobraucienu, par trim ekscentriskām dāmām, kas apvienojušās ansamblī Bellevillas trio un noslēpumainiem vīriem melnā.
Filmu studijā RIJA zīmētā animācijas filma Randiņš Belevilā kļuvusi par paliekošu vērtību pasaules animācijā, tā ieguvusi daudz dažādu festivālu godalgas, tikusi iekļauta Kannu kinofestivāla oficiālajā atlasē un divas reizes tikusi nominēta Oskara balvai. Filmas mūzikas autors Ben Carest ar šo filmu tika nominēts Grammy balvai kategorijā par labāko filmu mūziku.

Tikai šajā dienā, Rīgas Kinomuzejā, filmu studija Rija filmas Randiņš Belevilā  DVD diskus piedāvā iegādāties par īpašu cenu. Atgādinām, ka nesen studija Rija izdevusi filmas disku, kura izvēlnē ir ne tikai pati filma, ieskaņota latviešu valodā, bet arī zīmēšanas paraugstunda, ko vada filmas režisors, kā arī franču grupas M videoklips.

09/02/2009