Arhīvs

Priecīgus svētkus!

Nacionālais Kino centrs sveic visus Ziemassvētkos un novēl lielisku Jauno gadu, atgādinot, ka arī svētku laikā var gan dāvināt, gan skatīties Latvijas filmas!

Sākoties gada nogales brīvdienu un svētku maratonam, Nacionālais Kino centrs iesaka – to iespējams pārvērst arī par Latvijas filmu maratonu (līdzīgu tam, kāds mūs atkal sagaidīs 2016. gada 4. maijā!) Tātad – pastāstiet Ziemassvētku vecītim un atcerieties arī paši, ka dāvanu maisos iespējams salikt daudz labu Latvijas filmu – gan sirsnīgo dokumentālo stāstu, “Lielajā Kristapā” apbalvotāko filmu “Ručs un Norie”, gan veselu dāvanu komplektu maziem un lieliem “Lupatiņu” faniem, gan nopietni dramatisku kino un pasaulē atzītu animācijas filmu pieaugušajiem (šeit), gan Latvijas kino klasikas darbus – starp citu, interneta platformā BestBaltic šobrīd un līdz 30. decembrim ir spēkā Svētku piedāvājums ar īpašām cenām sērijas “Latvijas Filma” DVD izdevumiem!

Un, protams, Latvijas filmas iespējams skatīties arī bez finansiālas norūpēšanās gan svētku laikā, gan citās dienās! – Nacionālā Kino centra portāls www.filmas.lv joprojām piedāvā legāli un bez maksas skatīties gan Latvijas vēstures īso kursu kinohronikās (“Latvijas desmitgades hronikās”), gan dažādās tematiskās izlasēs sakārtotas Latvijas filmas tiešsaistē – “Likteņstāsti un simboli”, “Latvijas stāsti”, “Nesenā vēsture”, animācijas filmas bērniem un citu kino. Un arī nākotnē iespējams ieskatīties, apmeklējot sadaļu “Latvijas simtgade” un iepazīstoties ar filmām, kuru ražošana sāksies 2016. gadā, bet pirmizrādes – 2018. gadā.

Lai mums visiem lielisks ceļš uz 2018. gadu un vēl tālāk – un vispirms caur Jāņa Streiča jubilejas gadu 2016!

 

23.12.2015.

 

23/12/2015