Arhīvs

Preses konference

Pavasarī Rīgā un Kurzemē plānots uzņemt Āzijas grāvējfilmu My Way (Mans ceļš), tās producējošā kompānija ir The Directors (Seula, Dienvidkoreja), režisors – Āzijas kino industrijas ietekmīgākais režisors Je Kyu Kang. Latvijā filmas producēšana norisinās sadarbībā ar SIA Film Angels Studio, izpildproducents – Tomas Makaras.

Latvijā plānotā filmēšana būs līdz šim vērienīgākais šāda apjoma projekts pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas.

Sakarā ar plānoto filmēšanu, kā arī līguma parakstīšanu starp Film Angels Studio un The Directors par filmas uzņemšanu un pieteikšanos atbalstam Rīgas Filmu Fondā – otrdien, 16.februārī plkst.13:00 Rīgas Kino muzeja Peitavas ielā 10/12 notiks preses konference, kurā piedalīsies Juris Radzevičs (Rīgas pilsētas izpilddirektors), Sung Jin Cho (ģenerāldirektors, Koreja), M.C.Kang (izpildproducents, Koreja),Tomas Makaras (izpildproducents, Latvija).
 
Filmas My Way stāsts ir par kādu korejiešu kareivi, kurš 2.pasaules kara laikā, karodams Japānas, Krievijas un Vācijas armijās, tiek saņemts gūstā Normandijā no ASV armijas puses. 2011.gada pirmajā pusē Rīga pārvērtīsies 1944.gada Berlīnē, kino ciematiņš Cinevilla – par krievu ciematu, savukārt Kurzemes jūrmalas piekraste būs Amerikas kareivju pārņemtā Normandija.

14/02/2011