Precizēti filmu projektu konkursa publisko prezentāciju laiki

Nacionālā Kino centra izsludinātā filmu nozares projektu konkursa par Valsts finansējuma piešķiršanu 2007.gadā projektu publiska prezentācija notiks laikā no 2007.gada 28.februāra—2.martam NKC, Rīgas Kinomuzeja telpās, Vecrīgā, Peitavas ielā 10/12:
 
28.februārī — spēlfilmu projektu prezentācija,
1.martā — dokumentālo filmu projektu prezentācija,
2.martā — animācijas filmu projektu prezentācija.

Spēlfilmu projektu prezentāciju laiki ir sekojoši:

 28.02.2007

LAIKS
NR.
FILMAS NOSAUKUMS
KOPR.
STUDIJA
REŽISORS
PRODUCENTS
09:30
1
Medības

Ego Media
Andis Mizišs
Guntis Trekteris
09:45
2
Rūgts!

Rīgas Kinostudija
Varis Brasla
Vents Horsts
10:00
3
Ceļotāji

Rīgas Kinostudija
Jānis Vingris
Vents Horsts
10:15
4
Dancis pa trim

Kaupo Filma
Arvīds Krievs
Arvīds Krievs, Jānis Vingris
10:30
5
Sesils

Vilks Studija
Viktors Kuļikovs
Zane Balode
10:45-11:15

PĀRTRAUKUMS

 
 
 
11:15
6
Amatieris

Jauniešu konsultācijas
Jānis Nords
Jūlija Pasnaka
11:30
7
Elementi

Kompānija Hargla
Laila Pakalniņa
Laila Pakalniņa
11:45
8
Rūdolfa mantojums

Platforma Filma
Jānis Streičs
Andrejs Ēķis
12:00
9
Kur pazudis Elvis?
 
Latsfilma
Una Celma
Una Celma
12:15
10
Gaismas zīmes

Screen Vision
Ilze Kunga
Laima Freimane
12:30
11
Nerunā par to
X
Screen Vision-Latsfilma
Una Celma
Laima Freimane, Una Celma
12:45
12
Golfa straume zem ledus kalna
X
Nida Filma
Jevgeņijs Paškēvičš
Jevgeņijs Paškēvičš
13:00-14:30

PUSDIENAS

 
 
 
14:30
13
Mazie laupītāji
X
F.O.R.M.A.
Ivo Kalpenieks
Gatis Upmalis
14:45
14
Ling-ling
X
F.O.R.M.A.
Paddy Jolley
Gatis Upmalis
15:00
15
Saule spīd 24 stundas
X
Fa Filma
Juris Poškus
Juris Poškus

Dokumentālo filmu projektu prezentāciju laiki ir sekojoši:

 01.03.2007

LAIKS
NR.
FILMAS NOSAUKUMS

KOPR.
STUDIJA
REŽISORS
PRODUCENTS
09:30
1
homo @ lv
X
 
elm media
Kaspars Goba
Kaspars Goba
09:45
2
Pirmie
X
 
elm media
Sandijs Semjonovs
Ieva Ūbele
10:00
3
Rokas
X

Lokomotīve
Dāvis Sīmanis Jr.
Roberts Vinovskis
10:15
4
Mārtiņš
X
 
Eho Filma
Jānis Vingris
Jānis Vingris
10:30
5
Varka Kru
X
 
Kaupo Filma
Viesturs Kairišs
Guntis Trekteris
10:45-11:15

PĀRTRAUKUMS
 
 
 
 
 
11:15
6
Bekons, sviests un mana Mamma
X
X
Ego Media
Ilze Burkovska-Jacobsen
Guntis Trekteris
11:30
7
Mansurs
 
 
Ego Media
Aija Bley
Guntis Trekteris
11:45
8
1×1
X
 
Labvakar
Gints Grūbe, Daina Rašenbauma
Kārlis Karlsbergs
12:00
9
Akts
X
 
Studija Deviņi
Ināra Kolmane
Jānis Juhņēvičs
12:15
10
Kurši
 
 
Studija Deviņi
Andris Rozenbergs
Jānis Juhņēvičs
12:30
11
Pretrunīgā vēsture
X
 
Studija Deviņi
Ināra Kolmane
Jānis Juhņēvičs
12:45
12
Vaboles mistērija
X
 
Izteiksme
Dace Slavinska
Zane Šteinberga
13:00-14:30

PUSDIENAS

 
 
 
14:30
13
Veiksmes ceļinieki
 
 
Screen Vision
Andis Mizišs
Laima Freimane
14:45
14
Starpstāvoklis
X
X
Screen Vision
Ivars Zviedris, Inese Kļava
Laima Freimane
15:00
15
Riga in the Eyes of Eisenstein
X
X
Jura Podnieka studija
Walther Vera
Antra Cilinska
15:15
16
Vai viegli būt…pēc 20 gadiem
X

Jura Podnieka studija
Antra Cilinska
Antra Cilinska
15:30
17
Parāds Afganistānai

 
Subjektiv Filma
Askolds saulītis
Askolds Saulītis
15:45-16:15

PĀRTRAUKUMS

 
 
 
 
16:15
18
Friči un blondīnes

X
Subjektiv Filma
Arbo Tammikaar
Askolds Saulītis
16:30
19
Vecmāmiņu koris (Aging With Joy)
 
X
Vides Filmu studija
Ilze Ramāne
Valdis Ābols
16:45
20
Dzīves kutinātāji
 
 
Vides Filmu studija
Andis Mizišs
Uldis Cekulis
17:00
21
Zapāns
X
 
Vides Filmu studija
Māris Maskalāns
Uldis Cekulis
17:15
22
Sniegs
X
 
Vides Filmu studija
Laila Pakalniņa
Uldis Cekulis
17:30
24
Nepareizais latvietis

X
Vides Filmu studija
Pēteris Krilovs
Uldis Cekulis
17:45
23
Agapitova un Igarka

Sibīrijas bērni
Dzintra Geka
Dzintra Geka
18:00
25
Stacijas

 
Kinolats
Ilona Brūvere
Ilona Brūvere

Animācijas filmu projektu prezentāciju laiki ir sekojoši:

 02.03.2007

LAIKS
 NR.
FILMAS NOSAUKUMS
KOPR.
STUDIJA
REŽISORS
PRODUCENTS
09:15
1
Ksa kelim
 
Studija Centrums
Edmunds Jansons
Bruno Aščuks
09:30
2
Spārni un airi

Lunohod
Vladimir Ļeščov
Vladimir Ļeščov
09:45
3
Ar sauli

A Film Latvia
Anete Simanovska
Kristele Pudane
10:00
4
Kara tule

Animācijas Brigāde
Jānis Cimermanis
Māris Putniņš
10:15
5
Munks un Lemijs: Dzīvais ūdens

Animācijas Brigāde
Māris Brinkmanis
Māris Putniņš
10:30
6
Baigie meli

JetMedia
Baņuta Rubesa
Inga Prauliņa
10:45-11:15

PĀRTRAUKUMS

 
 
 
11:15
7
Mammas, tēti un citi

JetMedia
Gatis Šmits
Inga Prauliņa
11:30
8
Austras koka pasakas
X
JetMedia
Nils Skapāns
Inga Prauliņa
11:45
9
Zelta Zirgs
X
Rija
Signe Baumane
Vilnis Kalnaellis
12:00
10
Sarkanais jātnieks
 
Rija
Māris Pauliņš
Vilnis Kalnaellis
12:15
11
Veterinārārsts

Rija
Signe Baumane
Vilnis Kalnaellis
12:30
12
Kad āboli ripo pa jumtu

Rija
Reinis Kalnaellis
Vilnis Kalnaellis
12:45
13
Skatu meklētājs

Rija
Pēteris Noviks
Vilnis Kalnaellis
13:00-14:30

PUSDIENAS

 
 
 
14:30
14
Sasit spārnus

Jura Podnieka studija
Nils Skapāns
Antra Cilinska
14:45
15
Burvīga diena

Jura Podnieka studija
Nils Skapāns
Antra Cilinska
15:00
16
Latvijas jaunā māksla

Film Angels Studio
Gints Apsīts
Ivo Ceplevičs
15:15
17
Kuģis

Svešās tehnoloģijas
Egils Mednis
Egils Mednis
15:30
18
Svešā kolekcija

Urga
Kārlis Vītols
Viesturs Graždanovičs
15:45-16:15

PĀRTRAUKUMS

 
 
 
16:15
19
Vai tu ko teici?

Dauka
Roze Stiebra
Ansis Bērziņš
16:30
20
Māsa un brālis

Dauka
Roze Stiebra
Ansis Bērziņš
16:45
21
Pavasaris Vārnu ielā
 
Atom Art
Edmunds Jansons
Ilvija Zvaigzne
17:00
22
Lupatiņi

Atom Art
Edmunds Jansons
Ilvija Zvaigzne

Ekspertu komisiju sastāvs šī gada konkursā ir sekojošs:

Spēlfilmu eksperti:        Ilze Gailīte Holmberga
                 Sarmīte Ēlerte
                Atis Amoliņš

Dokumentālo filmu eksperti:    Ilze Gailīte Holmberga
                Edgars Kots
                Agris Redovičs

Animācijas filmu eksperti:    Uldis Dimiševskis
                Ojārs Pētersons
                Uldis Mākulis

Valsts kultūrkapitāla fonda pārstāvētais Filmu mākslas nozares eksperts Kino centra administrētajās starpvalstu kopražojumu un dokumentālo filmu cikla “Latvija šodien” kultūras programmās: Kristīne Matīsa.

               
Kino centrs izsaka vēlmi par filmu veidotāju piedalīšanos visās filmu projektu prezentācijās.

Konkursa rezultāti tiks publicēti 2007.gada 9.martā.

Informācija: Uldis Dimiševskis, uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv, 67358862/26959190