Arhīvs

Pieteikšanās kopražojuma filmu projektu tirgum “Baltic Event” – līdz 1. septembrim

No 21. līdz 24. novembrim Tallinā notiks kopražojuma filmu projektu tirgus (Baltic Event Co-Production Market) un topošo filmu prezentācijas (Works in Progress).
Projektu pieteikumi tiek gaidīti līdz 1. septembrim.

“Baltic Event” ir lielākā Centrālās un Ziemeļeiropas kopprodukciju platforma, daļa no Tallinas “Black Nights” filmu festivāla, tajā ik gadu piedalās izplatītāji, producenti, festivālu, filmu fondu un institūtu pārstāvji.

Kopražojuma filmu projektu tirgus (Baltic Event Co-Production Market) piedāvā iespēju intensīvās divarpus dienu ilgās tikšanās savam projektam atrast līdzfinansējumu, kopproducentus un izplatītājus. Projektu tirgū piedalīsies 20 projekti no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas, Islandes, Polijas, Ungārijas, Čehijas, Slovākijas, Bulgārijas, Rumānijas, Horvātijas, Serbijas, Slovēnijas, Krievijas, Gruzijas, Ukrainas un 2016. gada fokusa valsts Luksemburgas. Kāds no projektiem saņems Eurimages kopprodukciju attīstības balvu 20 000 eiro apmērā.

Topošo filmu prezentāciju (Baltic Event Works in Progress) programmu veidos 12 rūpīgi atlasītas pilnmetrāžas filmas ražošanas vai pēcapstrādes fāzē, kas meklē izplatītāju vai festivālu starptautiskajai pirmizrādei. Pieteikties aicināti pārstāvji no Baltijas valstīm un Somijas, iepriekš kopražojuma filmu projektu tirgū vai B’EST EAVE piedalījušies projekti, kā arī projekti no šī gada fokusa valsts Luksemburgas.

Kopš 2002. gada “Baltic Event” prezentēti aptuvei 450 projekti, daudzi no tiem nonākuši uz pasaules kino ekrāniem un piedzīvojuši veiksmīgu festivālu karjeru. Filmas tikušas izrādītas Kannās, Berlinē, Venēcijā, Karlovi Varos, Varšavā, Kairā un citur, kā arī saņēmušas “Oskara” un “Zelta Globusa” nominācijas.

Pieteikuma formas un papildu informācija atrodama “Baltic Event” mājas lapā be.poff.ee
Kopražojuma filmu projektu tirgus (Baltic Event Co-Production Market) pieteikuma forma atrodama ŠEIT.
Topošo filmu prezentāciju (Baltic Event Works in Progress) pieteikuma forma atrodama ŠEIT.

Vairāk informācijas par “Baltic Event” aktivitātēm coproduction@poff.ee

02/08/2016