Arhīvs

Pieteikšanās dalībai kopražojuma filmu projektu tirgum Tallinā

No 30. novembrim līdz 3. decembrim Tallinā tradicionāli notiks kopražojuma filmu projektu tirgus. Šis Baltic Films pasākums ir daļa no starptautiskā, spēlfilmām veltītā pasākuma Baltic Event un Black Nights filmu festivāla.Projektus kopražojuma tirgum producenti no Baltijas, Skandināvijas, Krievijas, Centrālās un Austrumeiropas valstīm var pieteikt līdz 15. septembrim. Tirgus ietvaros atlasīto projektu pārstāvjiem tiek organizētas individuālās tikšanās ar potenciālajiem partneriem. Tirgū piedalās izplatītāji, producenti, festivālu un filmu institūciju pārstāvji.
 
Dalībai pasākumā producenti aicināti pieteikt attīstības stadijā esošus spēlfilmu projektus, kam piemīt starptautiska kopražojuma potenciāls un kas jau ieguvuši savas valsts atbalstu. Pretendentiem nepieciešams iesniegt arī filmas scenāriju. Projektu atlases rezultāti tiks paziņoti līdz 1. novembrim, kopumā tirgū piedalīsies 12 projekti.
 
Kopražojuma filmu tirgus un Baltic Event ir lieliska iespēja filmu producentiem paplašināt savu starptautisko kontaktu loku, tikties un pārrunāt potenciālo sadarbību ar kolēģiem no kaimiņu valstīm, filmu izplatītājiem, preses un festivālu pārstāvjiem.
Baltic Event laikā notiks arī 2008. gadā pabeigto Baltijas filmu seansi. Tradicionāli
BE dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar drīzumā pabeigtajām un ražošanas posmā esošajām Baltijas valstu filmām.
Sīkāka informācija par tirgum iesniedzamajiem materiāliem atrodama www.poff.ee/balticevent. Pieteikumi līdz 15. septembrim sūtāmi uz balticevent@poff.ee. Galvenā kopražojumu tirgus organizatore šogad ir Lili Pilt, kas iepriekš bija sabiedrisko attiecību speciāliste Igaunijas Filmu fondā.
Baltic Event kopējā programma un aktuālā informācija pieejama arī Nacionālā Kino centra mājas lapā www.nkc.gov.lv.

Ja ir nepieciešama papildus informācija, lūgums sazināties ar Zandu Dūdiņu
(tel.: 67358858, zanda.dudina@nfc.gov.lv).

15/08/2008