Arhīvs

“Paris Coproduction Village” aicina pieteikt projektus

“Paris Coproduction Village” ir attīstīšanas un finansēšanas platforma rūpīgi atlasītiem pilnmetrāžas filmu projektiem no visas pasaules, kas atrodas attīstīšanas fāzē un meklē sadarbības partnerus Francijā. Šogad pasākums notiks no 20. līdz 22. jūnijam, Champs-Elysées filmu festivāla industrijas dienu ietvaros. 

Paredzēts, ka šogad Paris Coproduction Village atlasīs divpadsmit attīstīšanas fāzē esošus starptautiskus projektus, kas meklē sadarbības partnerus (kopproducentus, izplatītājus, fondus, u.c.) Francijā. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties industrijas pasākumos, kino profesionāļu vadītos semināros, kā arī sarunāt individuālas tikšanās. Pērn tajā tikās vairāk nekā 200 industrijas profesionāļu.

Pieteikšanās Paris Coproduction Village ir bez maksas, un producenti, kuru projekti tiek izvēlēti, saņem bezmaksas akreditāciju, kā arī tiek segti viņu transporta un uzturēšanās izdevumi.

Atlases kritēriji:

  • pilnmetrāžas filmu projekti (spēlfilma, dokumentālā filma, animācija) ar režisoru un scenāriju;
  • filmu piesaka producējošā kompānija un filmas projekts saņēmis finansējumu (vai arī tas tiek apspriests) pārstāvētajā valstī;
  • pieteikšanās laikā projektiem nav partneru un/vai izplatītāju Francijas teritorijā.

Pieteikšanās termiņš: 15. marts

PIETEIKŠANĀS FORMA

Vairāk informācijas
contact@pariscopro.com
www.pariscopro.com

 

21.02.2017

21/02/2017