Notikusi NKC 2007.gada projektu konkursa pieteikumu atlase publiskai prezentācijai

1.    Spēlfilmu ekspertu komisija ir pieņēmusi lēmumu virzīt uz projektu konkursa otro kārtu — projektu prezentāciju, kas notiks  š.g. 28.februārī Nacionālajā Kino centrā, Rīgas Kinomuzeja telpās — sekojošus piecpadsmit (15) spēlfilmu projektus:

FILMAS NOSAUKUMS
STUDIJA
REŽISORS
Elementi
Kompānija Hargla
Laila Pakalniņa
Amatieris
Jauniešu konsultācijas
Jānis Nords
Kur pazudis Elvis?
Latsfilma
Una Celma
Rūdolfa mantojums
PlatformaFilma
Jānis Streičs
Dancis pa trim
Kaupo Filma
Arvīds Krievs
Sesils
Vilks Studija
Roberts Kuļenko
Medības
Ego Media
Andis Mizišs
Golfa straume zem ledus kalna
Nida Filma
Jevgeņijs Paškēvičš
Ling-ling
F.O.R.M.A.
Paddy Jolley
Mazie laupītāji
F.O.R.M.A.
Ivo Kalpenieks
Ceļotāji
Rīgas Kinostudija
Jānis Vingris
Rūgts!
Rīgas Kinostudija
Varis Brasla
Gaismas zīmes
Screen Vision
Ilze Kunga
Nerunā par to
Latsfilma/Screen Vision
Una Celma
Saule spīd 24 stundas
Fa Filma
Juris Poškus

1.1.    Spēlfilmu ekspertu komisija ir pieņēmusi papildus lēmumu virzīt uz projektu konkursa otro kārtu spēlfilmas MONA projektu, aicinot filmas producentu Jāni Juhņēviču uz pārunām ar spēlfilmu ekspertiem š.g. 28.februārī, iepriekš vienojoties par pārunu laiku.

2.    Dokumentālo filmu ekspertu komisija ir pieņēmusi lēmumu virzīt uz projektu konkursa otro kārtu — projektu prezentāciju, kas notiks  š.g. 1.martā Nacionālajā Kino centrā, Rīgas Kinomuzeja telpās —  sekojošus divdesmit piecus (25) dokumentālo filmu projektus:

FILMAS NOSAUKUMS
STUDIJA
REŽISORS
Parāds Afganistānai
Subjektiv Filma
Askolds Saulītis
Friči un blondīnes
Subjektiv Filma
Arbo Tammiksaar
Stacijas
Kinolats
Ilona Brūvere
Rokas
Lokomotīve
Dāvis Sīmanis jr.
Mārtiņš
Eho Filma
Jānis Vingris
Varka Kru
Kaupo
Viesturs Kairišs
Bekons, sviests un mana Mamma
Ego Media
Ilze Burkovska-Jacobsen
Mansurs
Ego Media
Aija Bley
1×1
Labvakar
Gints Grūbe, Daina Rašenbauma
Akts
Deviņi
Ināra Kolmane
Kurši
Deviņi
Andris Rozenbergs
Pretrunīgā vēsture
Deviņi
Ināra Kolmane
Veiksmes ceļinieki
Screen Vision
Andis Mizišs
Vaboles mistērija
Izteiksme
Dace Slavinska
Riga in the Eyes of Eisenstein
JPS
Walther Vera
Vai viegli būt… pēc 20 gadiem
JPS
Antra Cilinska
Pirmie
elm media
Sandijs Semjonovs
homo @ lv
elm media
Kaspars Goba
Vecmāmiņu koris
VFS
Ilze Ramāne
Dzīves kutinātāji
VFS
Andis Mizišs
Zapāns
VFS
Māris Maskalāns
Sniegs
VFS
Laila Pakalniņa
Nepareizais latvietis
VFS
Pēteris Krilovs
Starpstāvoklis
Screen Vision
Ivars Zviedris, Inese Kļava
Agapitova un Igarka
Sibīrijas bērni
Dzintra Geka

3.    Animācijas filmu ekspertu komisija ir pieņēmusi lēmumu virzīt uz projektu konkursa otro kārtu — projektu prezentāciju, kas notiks  š.g. 2.martā Nacionālajā Kino centrā, Rīgas Kinomuzeja telpās — sekojošus divdesmit divus (22) animācijas filmu projektus:

FILMAS NOSAUKUMS
STUDIJA
REŽISORS
Ksa kelim
Studija Centrums
Edmunds Jansons
Spārni un airi
Lunohod
Vladimir Ļeščov
Ar sauli
A Film Latvia
Anete Simanovska
Kara tule
Animācijas Brigāde
Jānis Cimermanis
Munks un Lemijs: Dzīvais ūdens
Animācijas Brigāde
Māris Brinkmanis
Baigie meli
JetMedia
Baņuta Rubesa
Mammas, tēti un citi
JetMedia
Gatis Šmits
Austras koka pasakas
JetMedia
Nils Skapāns
Zelta Zirgs
Rija
Signe Baumane
Sarkanais jātnieks
Rija
Māris Pauliņš
Veterinārārsts
Rija
Signe Baumane
Kad āboli ripo pa jumtu
Rija
Reinis Kalnaellis
Skatu meklētājs
Rija
Pēteris Noviks
Sasit spārnus
Jura Podnieka studija
Nils Skapāns
Burvīga diena
Jura Podnieka studija
Nils Skapāns
Latvijas jaunā māksla
Film Angels Studio
Gints Apsīts
Kuģis
Svešās tehnoloģijas
Egils Mednis
Svešā kolekcija
Urga
Kārlis Vītols
Vai tu ko teici?
Dauka
Roze Stiebra
Māsa un brālis
Dauka
Roze Stiebra
Pavasaris Vārnu ielā
Atom Art
Edmunds Jansons
Lupatiņi
Atom Art
Edmunds Jansons

Projektu prezentāciju laiki tiks precizēti vēlāk, lūdzu sekojiet informācijai Kino centra mājas lapā

Informācija: Uldis Dimiševskis,  uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv,  67358862/26959190

www.nkc.gov.lv