Arhīvs

Notiks seminārs par filmu izplatīšanu

4. februārī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Rīgas Kinomuzejā (Peitavas ielā 10/12, ieeja no Mazās Peitavas ielas) notiks NKC un MEDIA Desk Latvija organizēts informatīvs seminārs Filmu izplatīšanas mainīgā realitāte.

Semināra norise iecerēta divās daļās: pirmajā klātesošie varēs iepazīties ar filmu izplatīšanas platformu Baltic Universe un tās piedāvātajām iespējām, savukārt otrā daļa būs veltīta teorētiskam skatījumam uz filmu izplatīšanu šodien, aicinot saskatīt jaunas un neizmantotas iespējas filmu pieejamības nodrošināšanā.

Ierobežotā vietu skaita dēļ lūdzam iepriekš pieteikt dalību seminārā līdz 1. februārim plkst 15:00 rakstot uz epastu: lelda.ozola@nfc.gov.lv vai zvanot.: 6735 8857.


Programma

14:00 – 14:30  Filmu izplatīšanas platformas internetā Baltic Universe (www.balticuniverse.com) prezentācijaAigars Raits (Baltic Universe, Latvija)

Baltic Universe ir uz lietotāju virzīta filmu izplatīšanas platforma, kurā producenti var ievietot vai pārdot filmas, paši nosakot cenu un veidot savu komerciālu vai nekomerciālu piedāvājumu. Viens no platformas centrālajiem elementiem ir projektu plānotājs/ sadarbības vietne, kas, atšķirībā no citiem līdzīgiem interneta rīkiem, ir bezmaksas.

14:30 – 14:45  Jautājumi un atbildes

Darba valoda:            latviešu

15:00 – 16:30  Filmu izplatīšanas mainīgā realitāte Eiropā un citur pasaulē Linda Beath, (Ideal Filmworks, Itālija)

Linda Beath ir MEDIA atbalstīto producentu kursu EAVE finanšu eksperte kopš 2003. gada. Pirms vairāk nekā 20 gadiem Linda nodibināja audiovizuālās jomas biznesa un stratēģiskās plānošanas kompāniju Ideal Filmworks. Kompānija darbojas gan finansējuma piesaistes jomā kvalitatīvām spēlfilmām un TV raidījumiem, gan stratēģiskās plānošanas jomā filmu studijām, kino centriem un TV kompānijām dažādās valstīs.

Austrālijas filmu studijā Sunrise Films Linda bijusi viceprezidente, Telefilm Canada vadījusi ražošanas un starptautiskā mārketinga nodaļu, kā arī strādājusi lielākajās Kanādas un ASV filmu izplatīšanas kompānijās, iepērkot Eiropas filmas.

16:30 – 17:00  Jautājumi un atbildes

Darba valoda:            angļu

30/01/2013