Arhīvs

Notiks scenāristes Gabriellas Apicellas lekcija

Gabriella Apicella ir scenāriste, UnderWire festviāla līdzdibinātāja un Londonas uzņēmuma Euroscript valdes locekle. Latvijas Kinematogrāfistu Savienība, turpinot Baltic Networking Lab izglītojošo pasākumu sēriju filmu nozares attīstībai, rīko atvērtu lekciju un individuālas konsultācijas izstrādē esošu filmu projektiem.

26. maijā, plkst. 18:00 “Darbnīcā”, A. Briāna ielā 9.

Euroscript ir 1995. gadā no Screenwriters’ Workshop UK izaudzis uzņēmums, kura mērķis ir uzlabot Eiropā producēto scenāriju kvalitāti. Gabriellas lekcija tiks veltīta tēmai “Scenārija instrumenti: budžets, žanrs, stāsts un varonis”. Atbildot uz jautājumiem, kas ir žanrs, kā to izmantot, lai pārdotu scenāriju un izplatītu filmu, Gabriella Apicella stāstīs kā izdarīt, lai pirmā filma nekļūst par pēdējo. Pievēršoties stāsta un varoņa tēmai, īpaša uzmanība tiks veltīta scenārija veidošanai no auditorijas viedokļa.
Kā noturēt skatītāja uzmanību un atstāt sava darba nospiedumu ikviena skatītāja atmiņā? Izmantojot pilnmetrāžu filmu piemērus, Gabriella Apicella stāstīs par tehnikām un principiem, kas attiecināmi uz jebkuru vizuālās komunikācijas formu. Tādējādi lekcija būs interesanta ne tikai filmu nozares pārstāvjiem, bet arī citiem vizuālo nozaru profesionāļiem.

Uz lekciju var pieteikties, aizpildot formu ej.uz/scenarijuinstrumenti
Dalības maksa EUR 10,-. Latvijas Kinematogrāfistu Savienības biedriem, kino un dramaturģijas studentiem dalība bez maksas.

Uz individuālajām konsultācijām ir aicināti pieteikties scenāristi ar gatavām idejām.
Informācija: info@kinosavieniba.lv

Baltic Networking Lab pasākumu sēriju filmu nozares attīstībai Latvijas Kinematogrāfistu savienība rīko sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu.

Informāciju sagatavoja
Reinis Kalnaellis
Latvijas Kinematogrāfistu Savienība
Tel. nr.: 29696874
E-pasts: info@kinosavieniba.lv

19/05/2015