Arhīvs

Nosvinēta Japānas-Latvijas spēlfilmas “Maģiskais kimono” pirmizrāde

Otrdien, 28. novembrī, kinoteātrī “Forum Cinemas / Kino Citadele” notika filmas “Maģiskais kimono” pirmizrāde,  kurā piedalījās filmas režisors Māris Martinsons, producente Linda Krūkle, operators Gints Bērziņš, aktieri Andris Bulis un Alise Polačenko, kā arī īpašo lomu atveidotāji Mārtiņš Sirmais un grupa “Prāta Vētra”. Japānas–Latvijas kopražojuma spēlfilma “Maģiskais kimono” kinorepertuārā nonāk šāgada 1. decembrī.

 

Maģiskais kimono ir trausls stāsts par japāņu sievieti, kura pārdzīvojusi Kobes zemestrīci un vairāk nekā 20 gadus nespēj atvadīties no savas pagātnes. Nokļūstot Latvijā, pilnīgi svešu cilvēku, citas vides, domāšanas un izturēšanās apstākļos viņas dzīve apgriežas kājām gaisā. Tas ir smeldzīgs un reizē dzīvespriecīgs stāsts par patiesu mīlestību, kuru, lai kas arī notiktu, nekad nevar pazaudēt.

Filma ir uzņemta Latvijā (Rīgā un Rundāles pilī) un Japānā (Rīgas sadraudzības pilsētā Kobē), piedaloties pazīstamiem japāņu aktieriem Kaori Momoi un Issey Ogata galvenajās lomās. Filmā spēlē arī latviešu aktieri Artūrs Skrastiņš, Andris Keišs, Andris Bulis un Alise Polačenko, kā arī īpašo lomu atveidotāji Mārtiņš Sirmais un grupa Prāta vētra.

Japānā filma Maģiskais kimono pirmizrādi piedzīvoja šī gada 24. jūnijā, klātesot režisoram Mārim Martinsonam un galveno lomu atveidotājiem Kaori Momoi un Issey Ogata. Filmu vēl joprojām izrāda Japānas kinoteātros.

Filma ir kopražojums starp producēšanas kompānijām Krukfilms (Latvija) un Loaded films (Japāna). Filmas Maģiskais kimono veidošanu atbalstījis Rīgas Tūrisma Attīstības birojs, Rīgas Filmu fonds, Japānas Kultūras ministrija, Borisa un Ināras Teterevu fonds, Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūra, Rīgas un Kobes pilsētu domes u.c.

Filmas treileri:

minūti garš – ŠEIT
30 sekundes – ŠEIT

 

Papildus informācija:
Inga Zālīte
Krukfilms mediju pārstāve
Mob.tel: 00371 28687743
E-pasts:izalite@gmail.com

 

29.11.2017.

 

29/11/2017