Arhīvs

Nodarbības bērniem “Es un kino”

Animācijas filmu programma 15. novembrī ES UN KINO ietvaros .
Sakarā ar lielo atsaucību bērnu nodarbībām Es un kino, kā arī ierobežoto vietu skaitu, lūdzam vecākus turpmāk mazos kinointeresentus nodarbībām pieteikt iepriekš.
Otrs jaunums – turpmāk pēc nodarbības plkst. 14.00 mazajiem skatītājiem būs iespēja noskatīties jaunākās un populārākās latviešu animācijas filmiņas. Šīs sestdienas programmu lūdzam skatīt pielikumā.

NB! Nākamajā sestdienā, 22. novembrī sakarā ar pārcelto darba dienu, bērnu nodarbība nenotiks!
 
ANIMĀCIJAS PROGRAMMA ES UN KINO IETVAROS, 15. novembrī plkst. 14.00

Pasmaidi, draugs, rež. Dace Rīdūze, 11 min, 2007
Mežu pārskrien šausminoša ziņa: kāds ir nozadzis Bebra galveno darbarīku – viņa zobus. Tūlīt ierodas detektīvs Pūce un viņam par palīgu piesakās mežacūcēns. Aizdomās tiek turēti vairāki meža iemītnieki, bet nav viegli atklāt, kurš ir vainīgais.
Jaunā suga, Ēvalds Lācis, 10 min, 2008
Kukaiņu pētnieks atrod pļavā jaunu kukaiņu sugu, ko labprāt pievienotu savai kolekcijai. Tomēr kukaiņiem šajā sakarā ir citi plāni – viņi negrib kļūt par muzeja eksponātiem. Divas kukaiņu meitenītes atrod risinājumu, lai „gan vilks būtu paēdis, gan kaza dzīva”.
Rezgalības-II, rež. Jānis Cimmermanis, 12 min, 2007
Rezgalības ir leļļu filmu seriāls, kas veidots pēc vācu karikatūrista Vilhelma Buša komiksu motīviem. Galvenais varonis ir rezgalīgais puika Pēteris, kurš bieži vien negribot izraisa veselu smieklīgu un traģikomisku darbību virkni. Šī sērija stāsta par notikumiem pavasarī. Ir pavasaris, kokiem plaukst lapas, putni iekārto ligzdas, ļaudis rosās un poš māju, savukārt Pēterītis pa tam lāgam ne vien dārzā uzveido viltus kurmju rakumus, bet arī pamodina lāci…
Medības, rež. Jānis Cimmermanis, 9 min, 2007
Vecais pensionārs ir kļuvis par mežsargu un dzīvo savā namiņā, draudzējoties ar visiem meža iemītniekiem. Viņa mierīgo dzīvi pārtrauc telefona zvans – kungi brauc uz mežu medīt. Pensionārs sauc palīgā slaveno Avārijas brigādi.

11/11/2008