Arhīvs

“Meeting Point – Vilnius” gaida filmu projektus

Starptautiskā Viļņas kino festivāla industrijas pasākums “Meeting Point – Vilnius”, kas norisināsies no 4. līdz 6. aprīlim, aicina pieteikt pilnmetrāžas debijas un otro filmu projektus “Coming Soon” sesijai.

“Coming Soon” sesijas laikā kino profesionāļi no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Polijas, Rumānijas, Bulgārijas, Slovēnijas, Horvātijas, Albānijas, Bosnijas un Hercegovinas, Kosovas, Melnkalnes, Serbijas, Moldovas, Ukrainas, Gruzijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un Baltkrievijas prezentēs savas topošās vai tikko pabeigtās pilnmetrāžas spēlfilmas, dokumentālās un animācijas filmas. Filmām, kas jau pabeigtas, bet vēl nekur nav pirmizrādītas, notiks slēgtie industrijas seansi.

“Meeting Point – Vilnius” mērķis ir palīdzēt kino profesionāļiem sasniegt starptautisko tirgu, radot iespēju tikties filmu izplatītājiem, pircējiem un festivālu programmētājiem no visas Eiropas.

Šogad “Meeting Point – Vilnius” sadarbojas ar Kannu filmu tirgus industrijas programmu “Goes to Cannes“. Starptautiskā Viļņas kino festivāla “Kino Pavasaris” programmētāji un industrijas pasākuma “Meeting Point – Vilnius” žūrija izvēlēsies 3 filmas no “Coming Soon” sesijas un to veidotājiem dos iespēju prezentēt savus darbus kino profesionāļiem Kannu filmu tirgus industrijas programmā “Goes to Cannes” un tādējādi nokļūt uz lielajiem kino ekrāniem.

2017. gadā “Meeting Point – Vilnius” sadarbojas ar vienu no nozīmīgākajiem kino industrijas notikumiem Eiropā – Eiropas Filmu Forumu (EFF). Šogad tas notiks trešo reizi – 6. aprīlī,  “Meeting Point – Vilnius” laikā.

Pieteikšanās “Meeting Point – Vilnius” atvērta līdz 20. februārim, šeit: https://vp.eventival.eu/viff/2017 

Pieteikšanās noteikumi un prasības atrodami šeit: http://kinopavasaris.lt/en/filmprojects

 

Vairāk informācijas
Ieva Malikėnaitė
“Meeting Point – Vilnius”
Tel.: +370 611 416 56
mpvprojects@kinopavasaris.lt

31/01/2017