Arhīvs

“Meeting Point – Vilnius” gaida debijas filmas

Starptautiskā Viļņas kino festivāla industrijas pasākums “Meeting Point – Vilnius”, kas norisināsies no 27. līdz 29. martam, aicina pieteikt pilnmetrāžas debijas filmu projektus “Coming Soon” sesijai.

“Coming Soon” sesijas laikā jaunie kino profesionāļi no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Polijas, Rumānijas, Bulgārijas, Slovēnijas, Horvātijas, Albānijas, Bosnijas un Hercegovinas, Kosovas, Melnkalnes, Serbijas, Moldovas, Ukrainas, Gruzijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un Baltkrievijas prezentēs savas topošās vai tikko pabeigtās pilnmetrāžas spēlfilmas, dokumentālās un animācijas filmas. Filmām, kas jau pabeigtas, bet vēl nekur nav pirmizrādītas, notiks slēgtie industrijas seansi.

Arī šogad “Meeting Point – Vilnius” sadarbojas ar Kannu filmu tirgus industrijas programmu “Goes to Cannes“. Starptautiskā Viļņas kino festivāla “Kino Pavasaris” programmētāji un industrijas pasākuma “Meeting Point – Vilnius” žūrija izvēlēsies 3 filmas no “Coming Soon” sesijas un to veidotājiem dos iespēju prezentēt savus darbus kino profesionāļiem Kannu filmu tirgus industrijas programmā “Goes to Cannes” un tādējādi nokļūt uz lielajiem kino ekrāniem.

“Meeting Point – Vilnius” mērķis ir palīdzēt jaunajiem kino profesionāļiem sasniegt starptautisko tirgu, radot iespēju tikties filmu izplatītājiem, pircējiem un festivālu programmētājiem no visas Eiropas.

Pieteikšanās “Meeting Point – Vilnius” atvērta līdz 1. februārim, vairāk informācijas šeit: http://kinopavasaris.lt/en/terms-and-conditions

Pieteikšanās noteikumi un prasības atrodami šeit: http://kinopavasaris.lt/en/filmprojects

 

Vairāk informācijas
Rita Stanelytė
Industry/Distribution
t. +370 688 84863
rita@kinopavasaris.lt

 

03.01.2018

03/01/2018