Arhīvs

MEDIA piedāvā laimēt braucienu uz Kannām

Kurā Eiropas filmā divi cilvēki saprot, ka naktīs redz vienu un to pašu sapni? Un kurš grieķa Jorga Lantimosa trilleris ar Kolinu Farelu galvenajā lomā saņēma labākā scenārista balvu 2017. gada Kannās? Ja jums šie liekas ļoti vienkārši jautājumi, tad līdz 18. martam atbildiet uz vēl 16 līdzīgiem konkursā “#EuFilmContest” un laimējiet vienu no 10 braucieniem uz Kannu starptautisko kinofestivālu maijā!

 

Jau otro gadu pēc kārtas programma Radošā Eiropa MEDIA aicina piedalīties konkursā #euFilmContest un laimēt apmaksātu braucienu uz 2018. gada Kannu filmu festivālu – konkursa dalībniekam pirms piedalīšanās vienīgi vēlams būt pārliecinātam, ka viņš ir brīvs no 14. maija līdz 16. maijam, lai varētu doties ceļā!

Konkursā var piedalīties līdz 18. martam, ieejot vietnē https://wealllovestories.eu/filmcontest, tur atrodama 18 jautājumu viktorīna par Eiropas kino, katram jautājumam doti trīs atbilžu varianti. Piemēram – “Kura no šīm dokumentālajām filmām stāsta par migrantiem, kas brīvības meklējumos ierodas kādā Sicīlijas salā? – a) Other Side of Everything; b) Dead Donkeys Fear No Hyenas; c) Fire at Sea”. Jāpiebilst, ka lielākā daļa no jautājumos minētajām filmām demonstrētas arī Rīgas kinoteātros vai festivālos, tāpēc atbilžu meklēšana ir vēl jo vieglāka.

Par katru pareizu atbildi konkursa dalībnieks saņem vienu punktu, papildu punktu var saņemt arī par sekošanu Radošās Eiropas profiliem sociālajos tīklos – @MEDIAprogEU tviterī un/vai @CreativeEuropeEU platformā Facebook. Konkursa balvu fondā ir desmit braucieni uz Kannu starptautisko kinofestivālu, par konkursa uzvarētājiem kļūs desmit dalībnieki, kas savāks vislielāko punktu skaitu, bet līdzīgu rezultātu gadījumā izšķirošas būs atbildes uz “filtra jautājumiem”.

Konkurss noslēdzas 18. martā, uzvarētāju vārdi tiks paziņoti aprīļa sākumā. Sekojiet konkursa jaunumiem #EuFilmContest un brauciet uz Kannām satikt kinoprofesionāļus un paša acīm redzēt visu aktuālāko, kas notiek pasaules kinomākslā!

 

Radošā Eiropa MEDIA
Latvijas biroja vadītāja
Lelda Ozola,
67358857, 29460646
mediadesk@nkc.gov.lv
lelda.ozola@nkc.gov.lv

1.03.2018.

 

 

01/03/2018