Arhīvs

MEDIA piedāvā laimēt braucienu uz Andalūziju

Kāds vārds bija dots statuetei, ko pasniedza kā pirmo Eiropas Kinoakadēmijas (EFA) balvu 1988. gadā, – Cēzars, Ensors vai Fēlikss? Kuram režisoram ir visvairāk EFA balvu – Pedro Almodovaram, Mihaelam Hanekem vai Agneškai Hollandai? Atbildes uz šiem un līdzīgiem jautājumiem var atrast visai viegli, un, ja līdz 5. novembrim pareizi atbild uz desmit jautājumu testu, tad var laimēt vienu no 10 braucieniem uz šāgada Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanu decembra vidū Andalūzijas (Spānija) galvaspilsētā Seviļā!

 

Jau trešo gadu pēc kārtas programma Radošā Eiropa MEDIA aicina piedalīties konkursā, kurā var laimēt apmaksātu braucienu uz kādu no kinopasaules gada svarīgākajiem notikumiem. Šāgada konkursa balvu fondā ir desmit braucieni uz Eiropas Kino Akadēmijas balvas pasniegšanas ceremoniju Seviļā no 2018. gada 14. līdz 16. decembrim.

Konkursā var piedalīties līdz 5. novembra pulksten 12:00, ieejot vietnē https://wealllovestories.eu/efa#contest; tur atrodama 10 jautājumu viktorīna par Eiropas kino, un katram jautājumam doti trīs atbilžu varianti. Piemēram – “Kura no šīm kinematogrāfijas kustībām 2008. gadā saņēma EFA balvu European Achievement in World Cinema? – a) franču jaunais vilnis; b) jaunais vācu kino; c) Dogma ‘95”. Jāpiebilst, ka jautājumus ilustrē filmu kadri, kas lieliski palīdz izvēlēties pareizo atbildi, ja vien konkursa dalībniekam ir pazīstamas šīs populārās Eiropas filmas, tāpēc atbilžu meklēšana ir vēl jo vieglāka.

Par katru pareizu atbildi konkursa dalībnieks saņem vienu punktu, papildu punktu var saņemt arī par sekošanu Radošās Eiropas profiliem sociālajos tīklos – @MEDIAprogEU tviterī un/vai @CreativeEuropeEU platformā Facebook. Par konkursa uzvarētājiem kļūs desmit dalībnieki, kas savāks vislielāko punktu skaitu, bet līdzīgu rezultātu gadījumā izšķirošas būs atbildes uz “filtra jautājumu” – lūgumu nosaukt savu mīļāko Eiropas filmu un trīs iemeslus, kāpēc jums tā patīk.

Konkursa uzvarētāju vārdi tiks paziņoti 20. novembrī.

 

Radošā Eiropa MEDIA Latvijas biroja vadītāja
Lelda Ozola,
67358857, 29460646
mediadesk@nkc.gov.lv
lelda.ozola@nkc.gov.lv

 

19.10.2018.

 

19/10/2018