Arhīvs

MAMMU, ES TEVI MĪLU Losandželosas festivāla konkursa skatē

Spēlfilma Mammu, es tevi mīlu turpina iekarot pasaules kino festivālus un jūnijā piedalīsies vienā no lielākajiem ASV neatkarīgā kino notikumiem – Losandželosas filmu festivālā – un cīnīsies par festivāla galveno balvu 12 filmu konkurencē, no kurām tikai 3 filmas ir veidotas ārpus ASV.

Festivālu atklās ar spāņu režisora Pedro Almadovāra jaunās spēlfilmas I’m So Excited! pirmizrādi.

Vēl šobrīd filmu iespējams noskatīties kinoteātros visā Latvijā, kā arī Rīgā kinoteātrī Splendid Palace. Filmas skatītāju skaits jau pārsniedz 30 000 skatītāju, ierindojot to Latvijas skatītāko filmu topa augšgalā. 

Mammu, es tevi mīlu ir dinamisks attiecību trilleris par trīspadsmitgadīgu Rīgas skolnieku Raimondu un viņa māti. Kāda šķietami nenozīmīga piezīme skolā iesāk piedzīvojumiem bagātu prostitūtu, nonāk policijas redzeslokā un visbeidzot atrisina samilzušo konfliktu gan ar mammu, gan savu labāko draugu.

Galveno varoni Raimondu filmā atveido Kristofers Konovalovs no Cēsīm, savukārt viņa mammas lomā iejutusies aktrise Vita Vārpiņa. Tāpat filmā piedalās aktrise Indra Briķe, Baiba Neja, Matīss Livčāns, Alvis Birkovs un Edgars Samītis. Vairākas svarīgas epizodiskas lomas filmā atveido savas profesijas patiesi pārstāvji – policisti, ārsti, skolotāji, orķestra dalībnieki, kā arī 6.vidusskolas direktors un diriģents Haralds Bārzdiņš.

Filma tapusi ar Nacionālā Kino centra un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

09/05/2013