Arhīvs

LKS organizē kinoprofesionāļu klubu “Kokons”

Lai veicinātu kinovides aktivitāti un savstarpējus kontaktus, Latvijas Kinematogrāfistu savienība organizē kino profesionāļu klubu “KOKONS”, pirmā tikšanās jau 19. aprīlī Kaņepes Kultūras centrā – režisors Jānis Putniņš vadīs diskusiju “Skaņa filmā”. Pavasara sezonā plānotas vēl divas tikšanās – 3. maijā un 17. maijā.

Kokons izgriezts

LKS nāk klajā ar jaunu projektu – kino profesionāļu klubu KOKONS, pulcējot kopā visus kino nozares pārstāvjus un interesentus, lai savstarpējās profesionālās uzticēšanās gaisotnē risinātu aktuālus nozares jautājumus, pārvarētu nozares sadrumstalotību un viens otru labāk iepazītu.

Kino klubs KOKONS ir veidots kā vieta, kur filmu veidotājiem brīvā atmosfērā ir iespēja regulāri satikties, diskutēt un apmainīties viedokļiem par kino procesu Latvijā, tā veidošanos un rezultātiem. Arī jaunajiem kino studentiem šī ir vieta iepazīt profesionālo vidi, mācīties no pieredzējušākajiem kolēģiem un veidot jaunus kopīgus projektus.

Pirmā kino kluba KOKONS diskusija “SKAŅA FILMĀ – IESPĒJAS UN KVALITĀTES KRITĒRIJI” notiks 19. aprīlī, plkst. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā, 2. stāva zālē. Būsim priecīgi šajā vakarā redzēt arī Jūs!

Diskusiju vadīs režisors Jānis PUTNIŅŠ, diskusijā piedalīsies pieredzējuši skaņu režisori – Ernests ANSONS, Andris BARONS, Ģirts BIŠS, Artis DUKAĻSKIS, Anrijs KRENBERGS, Aleksandrs VAICAHOVSKIS.

Pavasara sezonā Kino klubam KOKONS ir paredzēti trīs diskusiju vakari: 19. aprīlis, 3. un 17. maijs. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu FB lapā https://www.facebook.com/kinosavieniba/

Kino kluba KOKONS pasākumos ieeja bez maksas.

Tiekamies 19. aprīlī!

Ar cieņu-
Latvijas Kinematogrāfistu savienība

18.04.2016.

18/04/2016