Arhīvs

LKA un Riga IFF aicina uz montāžas meistarklasi

LKA Nacionālajā Filmu skolā 25. un 26. martā norisināsies montāžas meistarklase kopā ar Maskavas Jaunā kino skolas studentiem Iļjas Tomaševiča vadībā, pieteikumus gaida līdz 21. martam.

Pirmdien, 25. martā, no 15:00 līdz 22:00 un otrdien, 26. martā, no 12:00 līdz 22:00 LKA Nacionālajā Filmu skolā Elijas ielā 17 notiks Latvijas Kultūras akadēmijas un festivāla Riga IFF kopīgi organizēta montāžas meistarklase, kas top ar VKKF finansiālo atbalstu.

Meistarklases dalībniekiem būs iespēja filmēt un montēt pašu veidotu audiovizuālu materiālu, izmantojot LKA Nacionālās Filmu skolas filmēšanas un montāžas aparatūru. Kopā ar Maskavas Jaunā kino skolas un LKA Audiovizuālās mākslas studentiem radošajā darbnīcā ir iespēja piedalīties arī interesentiem ar iepriekšēju pieredzi filmu režijā, vai montāžā.
Meistarklase norisināsies angļu valodā.

Pieteikšanās līdz 21. martam, nosūtot uz epastu janis.putnins@lka.edu.lv pretendenta CV, īsu motivācijas vēstuli (500 zīmes) un interneta saiti uz vienu iepriekš veidotu darbu. Akceptētie dalībnieki tiks informēti līdz 23. martam.

Meistarklases vadītājs Iļja Tomaševičs ir absolvējis Viskrievijas Valsts kinematogrāfijas institūta režijas fakultāti, mācījies Prāgas kinoskolas FAMU montāžas nodaļā. Nu jau vairākus gadus viņš ir montāžas laboratorijas vadītājs Maskavas Jaunā kino skolā.

 

18.03.2019.

19/03/2019