Arhīvs

Lekcija par skatītāju piesaistīšanu Eiropas filmām

Nacionālais kino centrs, “Radošā Eiropa MEDIA Desk Latvija” un Riga IFF piektdien, 21. oktobrī, aicina uz Maikla Gabinsa lekciju “Auditorijas piesaiste Eiropas filmām digitālās ēras apstākļos”. Lekcija notiek kinoteātrī “Splendid Palace”, Café FILM NOIR no 16:00 līdz 18:00 angļu valodā, ieeja brīva visiem interesentiem.

Mich Gubbins_1

Maikls Gabinss (Michael Gubbins) ir pieredzējis žurnālists, pētnieks un konsultants, kas strādā filmu industrijas un mediju jomā, īpaši iedziļinoties pārmaiņās, ko nosaka digitālās ēras straujā attīstība. Maikls ir arī Velsas Filmu Aģentūras vadītājs, iepriekš strādājis par žurnālu Screen International un Music Week redaktoru. Kā konsultants Maikls Gabinss pētījis digitalizācijas ietekmi audiovizuālajā jomā, iesakot attīstības virzienus nopietnām organizācijām – Lielbritānijas Filmu Padomei, Zviedrijas Filmu institūtam, Roterdamas starptautiskajam filmu festivālam, Cine Regio, Europa Cinemas u.c. Pēdējo gadu laikā Maikls darbojies kā moderators un vieslektors vairāk nekā 60 pasākumos dažādās Eiropas valstīs. Maikla nopietnā pieredze darbā, kas saistīts gan ar tradicionālajiem audiovizuālajiem procesiem, gan nozares digitalizāciju, nodrošina padziļinātu ieskatu šīs jomas attīstības tendencēs tuvākajā nākotnē.

Maikla Gabinsa lekcija ir viens no Rīgas starptautiskā kinofestivāla (Riga IFF) industrijas sadaļas pasākumiem.

“RIFF Forum” lekcijas tēmas:

  • Filmu auditorijas uzvedība pārsātinātajos mūsdienu tirgus apstākļos
  • Kā filmu veidotājiem atrast un uzrunāt skatītājus savām filmām, izmantojot interneta un sociālo tīklu piedāvātās iespējas
  • Kā būt radošiem, realizējot mārketinga aktivitātes

19.10.2016.

19/10/2016