Arhīvs

“Kultūra 360TV” vēro rekordliels iedzīvotāju skaits

Nepilna mēneša laikā “Lattelecom” pop-up kanālu “Kultūra 360TV” skatījušās vairāk nekā 120 tūkstoši mājsaimniecību, kas ir jauns šāda tipa kanālu skatījumu rekords. No 2. decembra līdz 2. janvārim “Lattelecom”, sadarbojoties ar nodibinājumu “Rīga 2014”, Nacionālo Kino centru un producentu kompāniju “ON AIR Studios”, atklāja Latvijas vēsturē pirmo tikai kultūrai veltīto kanālu.

Līdz gada beigām kanālā varēs turpināt vērot spilgtākos “Rīga 2014” mūzikas koncertus, kā arī Eiropas un Latvijas filmas. Koncerta “Dzimuši Rīgā” ieraksts skatītājus atgriezīs vienā no šī gada krāšņākajiem muzikālajiem notikumiem, kad skvērā pie Latvijas Nacionālās operas vienuviet pulcējās ievērojamākās Latvijā dzimušās muzikālās zvaigznes.

“Mēs zinājām, ka kultūras kanāls raisīs iedzīvotāju interesi, taču, jāsaka atklāti, par šādu pieprasījumu esam patīkami pārsteigti. Kultūrai, tāpat kā izglītībai, ir jābūt pieejamai visiem Latvijas iedzīvotājiem un šādi digitāli risinājumi, ko var piedāvāt “Lattelecom” televīzija, ir nozīmīgs solis pretī daudzveidīgākai mediju telpai,” stāsta “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

“Kultūra 360TV” tapis, sadarbojoties “Lattelecom”, nodibinājumam “Rīga 2014”, Nacionālajam Kino centram un producentu kompānijai “ON AIR Studios”, un ir pieejams bez papildu maksas visās “Lattelecom” televīzijas platformās – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV. No 2. decembra līdz 2. janvārim kanāls piedāvā iespēju sekot līdzi Kino ziņām, tostarp Eiropas kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraidei, Eiropas kino profesionāļu diskusijām, lekcijām un meistarklasēm, nodibinājuma “Rīga 2014” projektu video arhīvam, aizkulisēm un intervijām, kā arī Latvijas un Eiropas labākajām filmām.
Kanāla programma pieejama TV platformās un tv.lattelecom.lv

29/12/2014