Arhīvs

Komēdijai “Kriminālās ekselences fonds” publicēts pirmais treileris

Noslēgumam tuvojas kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” veidošana – autoru komanda publicējusi pirmo treileri, kas sniedz ieskatu gaidāmajā filmā, paziņots arī plānotais pirmizrādes laiks – šāgada decembris.

Autori atklājuši arī krimināl-komēdijas īso sižeta izklāstu:
“Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis – komēdijā “Kriminālās ekselences fonds”! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!”

Filmas treileris – ŠEIT.

Filmu veido režisors un scenārija autors Oskars Rupenheits, kuram šī ir pirmā pilnmetrāžas filma, bet viņam un viņa komandai ir bagāta pieredze īsfilmu un reklāmu veidošanā (īpaši populāras interneta vidē savulaik kļuva tā sauktās Piena īsfilmas). Vērīgi skatītāji ari jaunajā filmā pazīs Rupenheitam raksturīgo vizuālo stilistiku, humoru un šarmu. Galvenajās lomās aicinātas pavisam jaunas un ekrānos vēl neredzētas sejas, kuras piešķir projektam svaigumu un vieglumu, bet varoņu brīžiem neticamās dēkas norisināsies visiem labi zināmo un prātā vai skaļi līdzi dungojamo latviešu kompozīciju pavadījumā.

Filma ir pilnībā tapusi par filmas autoru, privātu atbalstītāju un labvēļu kopīgi sarūpētajiem līdzekļiem. Daļu no Kriminālās ekselences fonda budžeta savāca paši skatītāji – 2015. gadā filma kļuva par veiksmīgāko atbalstīto projektu vietējā kolektīvā ieguldījuma platformā ProjektuBanka.lv, piesaistot vairāk kā 10 000 EUR.

Filmas tapšanas process tuvojas noslēgumam, skatītāji to varēs redzēt Latvijas kinoteātros jau šī gada decembrī – sekojiet informācijai!

“Kriminālās ekselences fonda” tapšanas gaitām var sekot filmas sociālo tīklu vietnēs:
Facebook lapa: www.facebook.com/kefmovie
Twitter: www.twitter.com/kef_filma
Instagram: www.instagram.com/kef_filma

Uz visiem jautājumiem saistībā ar filmu atbildēs:
Edgars Razinskis
+371 28664983
erazinskis@gmail.com

Sergejs Timoņins
+371 25912995
stimonins@gmail.com

vai vienkārši kriminalasekselencesfonds@gmail.com

11.10.2017

 

11/10/2017