Arhīvs

“Kinopunkts” aicina uz sadarbību

No oktobra savu darbību atsāks Kinopunkts – vieta, kur veldzēt kinoslāpes.

Kinopunkta darbība tiek turpināta pateicoties Nacionālā Kino centra finansiālajam atbalstam piedāvājot Latvijas filmas – režisora Aika Karpetjana spēlfilmu Cilvēki tur, producentes Ilonas Bičevskas dokumentālo īsfilmu ciklu par bijušās Padomju Savienības dalībvalstīm 15 stāst par jauno, režisora Ivara Zviedra skandalozo dokumentālo filmu Dokumentālists kā arī Animācijas Brigādes, Atom Art un režisora Nila Skapāna jaunākās animācijas filmas.

Sadarbībā ar privātajiem atbalstītājiem plānots demonstrēt arī ārzemju filmas.
 
Projekta Kinopunkts organizatori aicina uz sadarbību reģionu kultūras namus un pašvaldības, kas būtu gatavas uzņemties iniciatīvu, lai savā pilsētā, novadā tiktu atvērts Kinopunkts un atjaunota publiska kinoskatīšanās tradīcija.   
Projekta ietvaros daļēji tiek segti izdevumi kas saistīti ar filmu demonstrēšanu.
 
Par sadarbības iespējām lūgums sazināties ar projekta koordinātorēm Kristīni Meirāni (tel.26141368) vai Maiju Kalniņu (tel.29852738).
 
Projekts Kinopunkts tika uzsākts 2010. gadā kā sociāls projekts, kura ietvaros 26 Latvijas reģionos skatītājiem tika piedāvāta iespēja regulāri noskatīties uz lielā ekrāna par simbolisku ieejas maksu gan latviešu, gan ārzemju filmas.
Projekts guva lielu atsaucību un kopš tā uzsākšanas filmas noskatījušies vairāk kā 30000 skatītāju.

08/08/2012