Arhīvs

Kino nodarbības bērniem “Es uz kino”

Februāri un martā, divreiz mēnesī (7.02., 21.02. un 4.03.,  28.03.) no 12 līdz 13 Kinomuzejs atkal kļūst par satikšanās vietu mazajiem kino skatītājiem (4-10 g.v.).

Tu vari pārvērsties draiskulīgā Dievā un pārveidot pasauli sev pa prātam. Šī mirkļa dēļ animatori ir gatavi uz visu. /Terijs Giljams/

Bērni, kas patstāvīgi vēlas apgūt animācijas radīšanas procesu – no uzšvīkātas idejas līdz gatavai filmai uz ekrāna, no pirmajiem kustīgajiem melnbaltajiem attēliem līdz mūsdienu kino lielajiem krāsainajiem sapņiem.

Darbā ar vismazākajiem kino muzeja apmeklētājiem ir iesaistījusies Berimora animācijas darbnīcu vadītāja un Starptautiskās Rīgas sākumskolas skolotāja Anna Armane.

Projekta Es un Kino mērķis ir iepazīstināt bērnus ar kino kā mākslas veidu, sniegt izpratni par šo mediju un tā tapšanas procesu, kā arī popularizēt kino gan kā pasaules izziņas avotu, gan kā interesantu mazā cilvēka pašizpausmes veidu.

Es un Kino programmā norit praktiskas nodarbības: filmu skatīšanās, skaņu celiņu klausīšanās, runāšanās par to kā rodas kino, zīmēšana, griešana, līmēšana, un pirmie mēģinājumi iepūst dzīvību jebkuru, pat vistrakāko ideju kino pasaulē.
 
Papīru, zīmuļus un filmas piedāvā Rīgas kino muzejs. Idejas un labs garastāvoklis jāņem līdzi pašiem.Priekšzināšanas nav nepieciešamas.


Sakarā ar ierobežoto vietu skaitu, lūdzam uz nodarbībām pieteikties iepriekš!

                                                                                 
Sīkāka informācija pa tālruni: 67358873
vai e-pastu: kinomuzejs@nfc.gov.lv, www.nkc.gov.lv

03/02/2009