Arhīvs

Kino klubs “Kokons” atsāk sezonu

Latvijas Kinematogrāfistu savienība aicina uz pirmo jaunās sezonas kinokluba “Kokons” diskusiju “TAVS PROJEKTS / KONKURSA VĒRTĒJUMS” 12. septembrī plkst. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā (Skolas ielā 15). Diskusijas tēmā tiks akcentēta projektu konkursu vērtēšanas atgriezeniskā saite ar to iesniedzējiem – cik daudz no atzinuma var saprast, kāpēc projekts noraidīts, ko tajā uzlabot.

KOKONS 12_09_2016

Diskusiju TAVS PROJEKTS / KONKURSA VĒRTĒJUMS vadīs režisors un VKKF nozares ekspertu komisijas loceklis Andis MIZIŠS. Diskusijas dalībnieki ir vairāku projektu konkursu vērtēšanas locekļi – producents Bruno AŠČUKS un Nacionālā kino centra vadītājas vietnieks filmu ražošanas jautājumos Uldis DIMIŠEVSKIS.

Latvijas Kinematogrāfistu savienība šāgada pavasarī ar lielu kino profesionāļu atsaucību aizsāka jaunu projektu – KOKONS. Kinoklubs KOKONS ir veidots kā vieta, kur filmu veidotājiem brīvā atmosfērā ir iespēja regulāri satikties, diskutēt un apmainīties viedokļiem par kino procesu Latvijā, tā veidošanos un rezultātiem. Arī jaunajiem kino studentiem šī ir vieta, kur iepazīt profesionālo vidi, mācīties no pieredzējušākajiem kolēģiem un veidot jaunus kopīgus projektus.

Kino kluba KOKONS pasākums ir bez maksas un atvērts visiem kino interesentiem.

Paldies par atbalstu Rīgas Domei!

Tiekamies jau pavisam drīz!

Latvijas Kinematogrāfistu savienība
info@kinosavienība.lv
https://www.facebook.com/kinosavieniba/

 

 

09/09/2016