Arhīvs

“Kino Bizē” tikšanās ar režisoru un aktrisi pēc seansa

Piektdien, 4. martā, pēc filmas “Es esmu šeit” seansa pl. 19.00 kinoteātrī “Kino Bize” režisors Renārs Vimba un aktrise Elīna Vaska tiksies ar skatītājiem, lai pastāstītu vairāk par filmas uzņemšanas gaitu un piedzīvoto pasaules pirmizrādē Berlīnes Starptautiskajā kinofestivālā.

 

Režisora Renāra Vimbas debijas spēlfilma ir spēcīgs autora pieteikums pilnmetrāžā. Tas ir izsmalcināts sievietes rakstura veidošanās portretējums – pieaugšanas stāsts, kuru caurvij vientulības, vilšanās un pirmās mīlestības pārdzīvojums. Filmas galvenā varone Raja dzīvo mazā lauku saimniecībā kopā ar valdonīgo vecomāti un mazo brāli Robi. Baiss notikums pārvērš māsas un brāļa dzīvi, liekot meitenei pieņemt lēmumus, no kādiem vairītos pat pieaugušie.

Filmas režisoram Renāram Vimbam piektdien, 4. martā būs laba iespēja atgriezties kinoteātrī “Kino Bize”, kur iepriekšējās vasaras karstumā vairākas reizes filmas “melnais” jeb starpposmu materiāls pavisam nelielā tuvāko cilvēku auditorijā tika skatīts un pārrunāts, kopējam stāsta garumam pakāpeniski samazinoties no divarpus stundām līdz šībrīža gatavajam darbam, kas pēc pasaules pirmizrādes Vācijā ieguva Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla nozīmīgo apbalvojumu Kristāla lācis. Filmu producējusi studija “Tasse Film”.

Uz filmas seansu tikties ar skatītājiem ieradīsies arī filmas “Es esmu šeit” galvenās lomas tēlotāja Elīna Vaska, kam pēc spožās aktierspēles starptautisko kinoizdevumu recenzijās paredz veiksmīgu karjeras turpinājumu kā vietējā, tā arī starptautiskā mērogā.

Filma kinoteātrī “Kino Bize” tiek demonstrēta latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

ES ESMU ŠEIT
Rež.: Renārs Vimba
Latvija
2016 | 105 min.
Drāma

KINO BIZE
Elizabetes 37-2, Rīga
www.kinobize.lv

1.03.2016.

01/03/2016