Arhīvs

Īpašā seansā varēs satikt filmas “Paradīze ‘89” galvenās varones

Piektdien, 2.martā, plkst. 17:45 kinoteātrī “Forum Cinemas” notiks īpašs piedzīvojumu filmas “Paradīze ‘89” seanss, kur skatītājiem būs iespēja satikt filmas galvenās varones un režisori, uzzināt viņu spilgtākās atmiņas un sajūtas par filmēšanas procesu un uzdot jautājumus.

 

Kinolente jau izpelnījusies daudz labu vārdu ne tikai no kinokritiķiem, bet arī no skatītājiem – jau pirmajā nedēļas nogalē filmu Paradīze ‘89 apmeklējuši gandrīz 8000 skatītāji.

“Jau gadiem skaidroju bērniem, kā bija manā bērnībā, kad tādu konfekšu un YouTube nebija, kad kasešnieki bija mūzikas klausītāju sapnis, uzlīmes – lielākais ieguvums, Auroras zeķbikses – modīgākā štāte. Bērniem nav viegli to saprast, ja nekas tāds nav piedzīvots. Bet, lūk, Madara Dišlere, tu esi glābēja! Paldies par filmu Paradīze ‘89! Noskatījāmies visi pirmizrādi, un beidzot bērni pateica – viss skaidrs! Esmu tik priecīga, ka beidzot arī mani bērni redzēja un kaut mazdrusciņ sajuta, kā bija toreiz. Labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt,” par filmu sacīja TV raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa.

Jau ziņots, režisores Madaras Dišleres spēlfilma Paradīze ‘89 stāsta par četru meiteņu piedzīvojumiem laukos Baltijas ceļa vasarā. Filmas scenārijs tapis, balstoties uz režisores bērnības atmiņām, un tās mērķis ir raisīt atmiņas 80. gadu bērnos un viņu vecākos, kā arī rosināt diskusijas starp paaudzēm – par Atmodas laika Latviju, par brīvību un par vasaru, pēc kuras viss bija citādi. Filma ir Latvijas un Vācijas producentu kopražojums un viena no sešām spēlfilmām Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei.

Kopumā filma tiks izrādīta 161 vietā visā Latvijā, un gan mazāko ciemu, gan lielāko pilsētu iedzīvotāji varētu iepazīties ar vasaru, pēc kuras viss bija citādāk.

Informācija par filmas seansiem visā Latvijā apkopota portālā LSM.LV – ŠEIT

Papildu informācija:
Aleksa Spriņģe,
filmas Paradīze ’89 komunikācijas konsultante
+371 20604742
aleksa@deepwhite.lv

 

28.02.2018.

 

 

01/03/2018