Arhīvs

Iespēja jaunajiem producentiem Lokarno

Nacionālais kino centrs, Lietuvas kino centrs un Igaunijas Filmu institūts šogad turpinās veiksmīgo sadarbību ar starptautisko Lokarno kinofestivālu, kas ir viens no tradīcijām bagātākajiem un nozīmīgākajiem A klases festivāliem Eiropā. Pērn trīs Baltijas valstis piedalījās Lokarno festivāla ietvaros notiekošajā First Look iniciatīvā, starptautisko auditoriju iepazīstinot ar topošajām spēlfilmām. Šogad trīs Baltijas valstu kinoinstitūcijas sadarbībā ar Lokarno kinofestivālu piedāvā iespēju jauniem producentiem – programmu Match Me!

Tās  mērķis ir jaunu, perspektīvu producentu un jaunu filmu kompāniju pieredzes un atpazīstamības veicināšana. Iniciatīva Match Me! Ir paredzēta jauniem producentiem un kompānijām, lai palīdzētu veidot starptautisko pieredzi un meklēt sadarbības partnerus filmu projektu izveidei.

No katras Baltijas valsts Lokarno festivāls izvēlēsies divus daudzsološus producentus, kuri pārstāv perspektīvas producēšanas kompānijas.

Pasākums Match Me! Lokarno festivāla ietvaros notiek no 2.-6. augustam. Izraudzītajiem dalībniekiem tiek apmaksāti uzturēšanās izdevumi un viesnīca Lokarno (Šveicē), kā arī nodrošināta daudzveidīga profesionāla programma.

Aicinām pieteikties dalībai programmā līdz šā gada 15. jūnijam, sūtot aizpildītu ANKETU ar norādi “Pieteikums Lokarno – Match Me!” uz e-pasta adresi nkc@nkc.gov.lv

Dalībnieku atlasi veiks Lokarno festivāla pārstāvji. No Latvijas tiek gaidīti 2 jaunie un perspektīvie producenti.

Vairāk informācijas
nkc@nkc.gov.lv

 

4.06.2018.

04/06/2018