Arhīvs

IESPĒJA JAUNAJIEM PRODUCENTIEM LOKARNO

Nacionālais kino centrs un Igaunijas Filmu institūts šogad turpinās sadarbību ar starptautisko Lokarno kinofestivālu, kas ir viens no tradīcijām bagātākajiem un nozīmīgākajiem A klases festivāliem Eiropā. Pēdējos gados Baltijas valstu kino centri ir piedalījušies Lokarno festivāla ietvaros notiekošajā First Look iniciatīvā un programmā Match Me!, kas paredzēta jaunajiem filmu producentiem.

2018. gadā šajā programmā piedalījās producenti Matīss Kaža un Kristele Pudāne, kurus Lokarno festivāla pārstāvji izraudzījās konkursa kārtībā. Arī 2019. gadā Lokarno festivāla sadaļā Match Me! tiek gaidīti divi, daudzsološi filmu producenti no Latvijas. Programmas Match Me! mērķis ir perspektīvu producentu un filmu kompāniju pieredzes un atpazīstamības veicināšana! Tā ir paredzēta jauniem producentiem un kompānijām, lai palīdzētu veidot starptautisko pieredzi un meklēt sadarbības partnerus filmu projektu izveidei.

Pasākums Match Me! Lokarno festivāla ietvaros notiek no 8.-12. augustam. Izraudzītajiem dalībniekiem tiek apmaksāti uzturēšanās izdevumi un viesnīca Lokarno (Šveicē), kā arī nodrošināta daudzveidīga profesionāla programma.

Aicinām pieteikties dalībai programmā līdz šā gada 20. jūnijam, sūtot aizpildītu ANKETU ar norādi “Pieteikums Lokarno – Match Me!” uz e-pasta adresi nkc@nkc.gov.lv

Dalībnieku atlasi veiks Lokarno festivāla pārstāvji. No Latvijas tiek gaidīti 2 jaunie un perspektīvie producenti.

Informācija: nkc@nkc.gov.lv

06/06/2019