Arhīvs

Īsfilmu festivāls “Future Shorts” vasaras sezonu atklāj ar brīvdabas programmu

30. jūnijā festivāls “Future Shorts” atklās vasaras sezonu un skatītāju uzmanībai brīvdabas seansā piedāvās astoņas 2015. gadā tapušas īsfilmas. Programmā iekļautas filmas no Gruzijas, Rumānijas, Palestīnas, Beļģijas, Lielbritānijas, Kanādas un Saūda Arābijas. Festivāla programma tiks demonstrēta oriģinālvalodā. Brīvdabas seanss notiks 30. jūnijā no plkst. 22:30 līdz 24:00 Spīķeru radošajā kvartālā, Maskavas ielā 6. 

Pasākuma rīkotāji sola, ka pusotru stundu garajā programmā skatītājiem būs iespēja iepazīties ar metaforiskām un izteiksmē lakoniskām filmām, ko augstu novērtējuši pasaules vadošie kinofestivāli, kā arī izbaudīt dzīvīgu, skatītājus vienojošu atmosfēru. “Future Shorts” rīkotāja un SIA “CREA Promotion” valdes locekle Olga Meļņikova bilst: “Tas, ka jauno talantu filmu demonstrēšanai mēs izvēlamies alternatīvas platības ar ierobežotu vietu skaitu, nepavisam nav nejaušība, jo atmosfēra taču ir tikpat svarīga kā pati filmu skatīšanās, pat vēl vairāk, tā ir festivāla neatņemama sastāvdaļa. Tas, kur un ar ko jūs skatāties kino, ir tikpat svarīgi kā tas, ko jūs skatāties.”

Future Shorts” ir pasaulē lielākais īsmetrāžas filmu festivāls, vadošais īsmetrāžas kino un animācijas izplatītājs TV un mobilajos tīklos, kā arī īsmetrāžas darbu DVD  zīmols. Rīgā festivāls sevi pieteicis kā ikgadējs sezonas kino pasākums, un mūsu pilsēta ieņem goda vietu “Future Shorts” pasaules kartē.

Future Shorts” 2016. gada vasaras programma:
OGASAVARA, rež. Vakhtang Tato Kotetishvilli, Gruzija, 8’
THE  REFLECTION OF POWER,  rež.  Mihai Gricu, Rumānija, 9’
ANIMAL COLLECTION, rež. PFFR, 2015, 4’
PARTNER, rež. Antoine Giorgini, Beļģija, 4’
THINGS USED TO BE HIDDEN, rež. Tara Mercedes Wood, Lielbritānija, 4’
AVE MARIA, rež. Basil Khalil, Palestīna, Lielbritānija, 14’
HOTEL 22, rež. Elizabeth Lo, ASV, 8’
OUSTAZ,  rež. Bentley Brown, Kanāda, Čada, Saūda Arābija, 22’

Biļetes uz pasākumu:  http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festivals/visi/future-shorts-film-festival-summer-program-189156/

Vairāk informācijas
“CREA Promotion”
Mednieku iela 6A-1
Tel: +371 27523239
info@creapromo.com
www.creapromo.com

16/06/2016