Arhīvs

Filmu projektu publisko prezentāciju laiki

Kā ziņots iepriekš, uz NKC 10.07.2009. izsludinātajā konkursā iesniegto projektu publisko prezentāciju tika virzīti 43 dokumentālo filmu un 19 animācijas filmu projekti.

Dokumentālo filmu projektu publiska prezentācija notiks š.g. 9. un 10.septembrī Rīgā, Lāčplēša ielas 37 1.stāva konferenču zālē. Konkursā iesniegtos projektus vērtē NKC dokumentālo filmu eksperti Agris Redovičs, Aigars Grauba un Zanda Dūdiņa (NKC pārstāvis).
 
Animācijas filmu projektu publiska prezentācija notiks š.g. 14.septembrī Rīgas Kinomuzeja telpās Peitavas ielā 10/12. Konkursā iesniegtos projektus vērtē NKC animācijas filmu eksperti Kārlis Rudzītis, Uldis Mākulis un Uldis Dimiševskis (NKC pārstāvis).
 
Konkursa rezultāti tiks publicēti NKC mājas lapā pēc š.g. 18.septembra.
 
Informācija:
Uldis Dimiševskis – 67358862, uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv
Zanda Dūdiņa – 67358858, zanda.dudina@nfc.gov.lv
 
* Prezentācijā nepiedalās, bet konkursā tiek vērtēts, SIA „Nordic Film Production” projekts „Veiksmes stāsti” (rež. Jānis Saldūksnis)

DOKUMENTĀLO FILMU PREZENTĀCIJU LAIKI 09.09.2009.    
         
LAIKS NR. FILMAS NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS
09:00 1 Vairāk nekā dzīve Mistrus Media Gints Grūbe Inese Boka-Grūbe
09:15 2 Kazas siers un Brāmss Jet Media Rūta Celma Kristele Pudane
09:30 3 Zem drakona zīmes Jet Media Rūta Celma Kristele Pudane
09:45 4 Dubļi Anša Epnera studija AVE Dainis Kļava Ivars Zviedris
10:00 5 Fedja Anša Epnera studija AVE Kristīne Želve Ivars Zviedris
10:15 6 Otrā elpa Tanka Oskars Morozs Alise Ģelze
10:30 7 Spēle ar beigām Labvakar Daina Rašenbauma Līga Gaisa
10:45-11:15 PĀRTRAUKUMS      
11:15 8 Versija Vera Kinolats Ilona Brūvere Ilona Brūvere
11:30 9 Sargājiet un mīliet… Latvijas Kinoproducentu asociācija Rodrigo Rikards Kārlis Rudzītis
11:45 10 Pēdējā tempļa hronikas Ego Media Dāvis Sīmanis Guntis Trekteris
12:00 11 Meitenes neraud Ego Media Andis Mizišs Marta Bite
12:15 12 Ešafots. Soda teātris Hansa Media Jurģis Tūbelis Gundega Tabaka
12:30 13 Sapucētā patiesība Ego Media Ilze Burkovska-Jacobsen Guntis Trekteris
12:45 14 Kosmos ’68 Jura Podnieka studija Peeter Brambat Antra Cilinska, Guna Stahovska
13:00 15 Metropolīts Studija Centrums Aleksandrs Gutmans Bruno Aščuks
13:15-14:45 PĀRTRAUKUMS      
14:45 16 Savējie sapratīs Screen Vision Igors Linga Kristians Luhaers
15:00 17 Mīklainais dimantu karalis Screen Vision Līga Pipare Laima Freimane
15:15 18 Policisti Avantis Promo Dzintars Dreibergs Inga Praņevska
15:30 19 15 stāsti par jauno Avantis Promo  Dzintars Dreibergs u.c. Ilona Bičevska
15:45 20 Ļaujiet man runāt! Leģendu mednieki Roberts Klimovičs Roberts Klimovičs
16:00 21 Kapitālisms Šķērsielā Eiropas dokumentālā kino simpoziji Ivars Seleckis Baiba Urbāne
16:15 22 Septiņi spoži gadi Rīgas Kinostudija Ivars Seleckis Vents Horsts
16:30 23 Stacija “Lāčplēsis” Rīgas Kinostudija Dzintars Dreibergs Elvita Ruka
16:45 24 Pareizi uzlidot Rīgas Kinostudija Mārtiņš Grauds Elvita Ruka

 

DOKUMENTĀLO FILMU PREZENTĀCIJU LAIKI 10.09.2009.
         
LAIKS NR. FILMAS NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS
09:00 1 Pelikāns tuksnesī Studija Lokomotīve Viesturs Kairišs Roberts Vinovskis
09:15 2 Leģenda par kureliešiem Kaupo Arvīds Krievs Arvīds Krievs
09:30 3 Sekss un PSRS Filmu studija Deviņi Ināra Kolmane Jānis Juhņēvičs
09:45 4 Mūžīgie bērni Filmu studija Deviņi Renārs Vimba Ināra Kolmane
10:00 5 Sklandrausis un govkuņģis 21. gadsimtā Labvakar Daina Rašenbauma Kārlis Karlsbergs
10:15 6 Vai nebūs sāpīgi Red Cats Film Studio Inese Kļava Ilze Neidere
10:30 7 Baltie zvirbuļi Fa Filma Andris Gauja Madara Melberga
10:45-11:15 PĀRTRAUKUMS      
11:15 8 Lietus un vēji Vides filmu studija Pēteris Krilovs Uldis Cekulis
11:30 9 Volga 3000 Vides filmu studija Inese Kļava, Ivars Zviedris Aija Bērziņa
11:45 10 Dievišķā Anna Jura Podnieka studija Roberts Rubīns Antra Cilinska
12:00 11 Dziedināšana Jura Podnieka studija Antra Cilinska Antra Cilinska
12:15 12 Dienas plūsma LKS Rīga Pēteris Ķimelis Elīna Zazerska
12:30 13 Kaza kāpa debesīs Apmācību un kopprodukciju centrs Laima Žurgina Laima Žurgina, Ieva Romanova
12:45 14 Pa Rubika ceļu Kompānija Hargla Laila Pakalniņa Laila Pakalniņa
13:00 15 Zvans Hruščovam Krukfilms Linda Krūkle Linda Krūkle
13:15-14:30   PĀRTRAUKUMS      
14:30 16 Nevēlamie Latsfilma Oskars Morozs Dace Siatkovska
14:45 17 Sievietes un viņu sargi Latsfilma Una Celma Dace Siatkovska
15:00 18 Gaišie ļaudis A.Bley filmu studija Aija Bley Aija Bley

 
 

ANIMĀCIJAS FILMU PREZENTĀCIJU LAIKI 14.09.2009.    
         
LAIKS NR. FILMAS NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS
09:00 1 Smilšu kaste Lunohod Vladimir Leščiov Vladimir Leščiov
09:15 2 Kā brālītis trusītis uzvarēja lauvu Animācijas filmu studija DAUKA Roze Stiebra Ansis Bērziņš
09:30 3 Fiksais Mārtiņš Jet Media Inga Prauliņa Inga Prauliņa
09:45 4 Burvju kariete Animācijas brigāde Māris Brinkmanis Māris Putniņš
10:00 5 Kuozys Animācijas brigāde Jānis Cimermanis Māris Putniņš
10:15 6 Tīģeris ( Avārijas brigāde ) Animācijas brigāde Jānis Cimermanis Māris Putniņš
10:30 7 Zīļuks Animācijas brigāde Dace Rīdūze Māris Putniņš
10:45-11:15   PĀRTRAUKUMS      
11:15 8 Cirkulis Filmu studija RIJA Klāvs Mellis Vilnis Kalnaellis
11:30 9 Norīt krupi Filmu studija RIJA Jurģis Krāsons Vilnis Kalnaellis
11:45 10 Zelta zirgs Filmu studija RIJA Signe Baumane, Valentas Aškinis Vilnis Kalnaellis
12:00 11 Skatu meklētājs Filmu studija RIJA Pēteris Noviks Vilnis Kalnaellis
12:15 12 Lote un Mēness akmens noslēpums Filmu studija RIJA Heiki Ernits, Janno Poldma Vilnis Kalnaellis
12:30 13 Brāļi letiņi Film Angels Studio/ Fdice Armands Blumbergs Marta Kaprāle
12:45 14 Tārpiņš Jura Podnieka studija Nils Skapāns Nils Skapāns
13:00 15 Gilgamešs Virtuālā studija URGA Kārlis Vītols Viesturs Graždanovičs
13:15-14:30   PĀRTRAUKUMS      
14:30 16 Uz jūru! Atom Art Edmunds Jansons Sabīne Andersone
14:45 17 Cirkus lācis Atom Art Reinis Pētersons Sabīne Andersone
15:00 18 Salatēva neticamie piedzīvojumi Vera Visual Technology   Nadežda Savkina
15:15 19 Čitas dienasgrāmata Screen Vision Jānis Kārkliņš Laima Freimane