Arhīvs

Filmu projektu konkursa publiska prezentācija

Nacionālā Kino centra izsludinātā filmu nozares projektu konkursa par valsts finansējuma piešķiršanu 2008.gadā projektu publiska prezentācija notiks no š.g. 15. līdz 17.aprīlim Rīgā, Lācplēša ielas 37 1.stāva konferenču zālē. Prezentācijai atlasīti 19 spēlfilmu, 23 dokumentālo un 18 animācijas filmu projekti. Ekspertu komisiju sastāvs šā gada konkursā:

Spēlfilmu eksperti:       
Jānis Putniņš
Ilze Gailīte Holmberga
Atis Amoliņš

Dokumentālo filmu eksperti:   
Agris Redovičs
Ilze Gailīte Holmberga
Edgars Trops
               
Animācijas filmu eksperti:   
Uldis Mākulis
Uldis Dimiševskis
Jānis Mitrēvics

Valsts Kultūrkapitāla fonda Filmu mākslas nozares ekspertu pārstāvis NKC administrētajā starpvalstu kopražojumu kultūras programmā: Daira Āboliņa.

Konkursa rezultāti tiks publicēti š.g. 22.aprīlī.

Informācija:

Uldis Dimiševskis, uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv, 67358862/26959190
Zanda Dūdiņa, zanda.dudina@nfc.gov.lv, 67358858/26488782

Spēlfilmu projektu prezentāciju laiki 15.04.2008 ir sekojoši:

LAIKS

NR.

FILMAS NOSAUKUMS

KOPR.

STUDIJA

REŽISORS

PRODUCENTS

09:00

1

Tas notika ar viņiem

Tanka

Gatis Šmits

Alise Ģelze

09:15

2

Rūdolfa mantojums

Platforma

Jānis Streičs

Andrejs Ēķis

09:30

3

Trīs dienas

Fa Filma

Juris Poškus

Juris Poškus

09:45

4

Kur pazudis Elvis?

Latsfilma

Una Celma

Una Celma

10:00

5

Pēdējā laiva uz Gotlandi

Film Angels Studio

Jānis Kalējs

Ivo Ceplevičs, Tomas Makaras

10:15

6

Dancis pa trim

Kaupo Filma

Arvīds Krievs

Arvīds Krievs, Jānis Vingris

10:30-10:45

PĀRTRAUKUMS

10:45

7

KK-2679

Klipu Filmu darbnīca

Uģis Olte

Uģis Olte

11:00

8

Ejiet, bērni, rotaļās!

Jura Podnieka studija

Baiba Aizkalna

Antra Cilinska

11:15

9

Mols

Latvijas Kultūras akadēmija

I.Tropa, R.Vimba

Haralds Matulis

11:30

10

LKA studentu filmas

Latvijas Kultūras akadēmija

dažādi

Haralds Matulis

11:45

11

Suņi

Studija Lokomotīve

Aiks Karapetjans

Roberts Vinovskis

12:00

12

Selekcija

Studija Lokomotīve

Elīna Ļihačeva

Roberts Vinovskis

12:15-12:45

PĀRTRAUKUMS

12:45

13

Golfa straume zem ledus kalna

X

Nida Filma

Jevgeņijs Paškēvičš

Jevgeņijs Paškēvičš

13:00

14

Mazie laupītāji

X

F.O.R.M.A.

Armands Zvirbulis

Gatis Upmalis

13:15

15

Dzīve klusumā

F.O.R.M.A.

Dzintars Dreibergs

Gatis Upmalis

13:30

16

Medības

Ego Media

Andis Mizišs

Guntis Trekteris

13:45

17

Paukotājs

Ego Media

Astra Zoldnere

Guntis Trekteris

14:00

18

Elementi

Kompānija Hargla

Laila Pakalniņa

Laila Pakalniņa

14:15

19

Gaismas zīmes

Screen Vision

Ilze Kunga

Guna Stahovska

Dokumentālo filmu projektu prezentāciju laiki 16.04.2008 ir sekojoši:

 

LAIKS

NR.

FILMAS NOSAUKUMS

KOPR.

STUDIJA

REŽISORS

PRODUCENTS

09:00

1

Bermontiāde

Studija Centrums

Armands Zvirbulis

Bruno Aščuks

09:15

2

Pirmie

elm media

Sandijs Semjonovs

Ieva Ūbele

09:30

3

Mīklainais miglas karalis. Veiksmes ceļinieki

Screen Vision

Andis Mizišs

Laima Freimane

09:45

4

Toreiz un tagad

Ego Media

Andis Mizišs

Guntis Trekteris

10:00

5

Cilvēks no Varka kru

Ego Media

Viesturs Kairišs

Guntis Trekteris

10:15-10:30

PĀRTRAUKUMS

10:30

6

Džosera piramīdas noslēpumi

Ģilde

Romualds Pipars

Romualds Pipars

10:45

7

Agapitova un Igarka

Sibīrijas bērni

Dzintra Geka

Dzintra Geka

11:00

8

Pretrunīgā vēsture

Studija Deviņi

Ināra Kolmane

Jānis Juhņēvičs

11:15

9

Rokas

Studija Lokomotīve

Dāvis Sīmanis

Roberts Vinovskis

11:30

10

Tūrists

Studija Lokomotīve

Roberts Vinovskis

Roberts Vinovskis

11:45-13:30

PĀRTRAUKUMS

13:30

11

Vai viegli būt …pēc 20 gadiem

Jura Podnieka studija

Antra Cilinska

Antra Cilinska

13:45

12

No Laventgeitas līdz 4.maija republikai

Jura Podnieka studija

Antra Cilinska

Antra Cilinska

14:00

13

Salam Aleikum, Latvia!

Subjektiv Filma

Askolds Saulītis

Askolds Saulītis

14:15

14

Padoties aizliegts

Rīgas Kinostudija

Dzintars Dreibergs

Elvita Ruka

14:30

15

Pa-saules skaņa

Mistrus Media

Dāvis Sīmanis jr, Gints Grūbe

Gints Grūbe

14:45

16

Baronu balle

X

Mistrus Media

Daina Rašenbauma, Gints Grūbe

Gints Grūbe

15:00

17

Latvietis, par kura galvu izsludināta 1000000 USD atlīdzība

X

Latsfilma

Una Celma

Una Celma

15:15

18

Sievietes četros kvadrātmetros

Latsfilma

Una Celma

Una Celma

15:30

19

Impērija dēlam

Ave

Ivars Zviedris

Ivars Zviedris

15:45

20

Palavani. Nezināmie cīkstoņi

X

Vides filmu studija

Teimuraz Tsava

Uldis Cekulis

16:00

21

Sniegs

Vides filmu studija

Laila Pakalniņa

Uldis Cekulis

16:15

22

Pārceltuve

Vides filmu studija

Andris Gauja

Uldis Cekulis

16:30

23

Šķiršanās bērni

Vides filmu studija

A.Bley, I.Bičevska, M.Grauds un citi

Uldis Cekulis

Animācijas filmu projektu prezentāciju laiki 17.04.2008 ir sekojoši:

LAIKS

NR.

FILMAS NOSAUKUMS

KOPR.

STUDIJA

REŽISORS

PRODUCENTS

09:15

1

Šļurpils

Screen Vision

Jānis Kārkliņš

Laima Freimane

09:30

2

Spārni un airi

Lunohod

Vladimir Ļeščov

Vladimir Leščiov

09:45

3

Cūkas laime

Animācijas Brigāde

Dace Rīdūze

Māris Putniņš

10:00

4

Ledus pavēlnieks

Animācijas Brigāde

Ēvalds Lācis

Māris Putniņš

10:15

5

Munks un Lemijs: Dzīvais ūdens

Animācijas Brigāde

Māris Brinkmanis

Māris Putniņš

10:30

6

Mežsargs Toms un citi zvēri

Animācijas Brigāde

Jānis Cimermanis

Māris Putniņš

10:45-11:15

PĀRTRAUKUMS

11:15

7

Norīt krupi

Rija

Jurģis Krāsons

Vilnis Kalnaellis

11:30

8

Skatu meklētājs

Rija

Pēteris Noviks

Vilnis Kalnaellis

11:45

9

Kad āboli ripo pa jumtu

Rija

Reinis Kalnaellis

Vilnis Kalnaellis

12:00

10

Sarkanais jātnieks

Rija

Māris Pauliņš

Vilnis Kalnaellis

12:15

11

Zelta Zirgs

X

Rija

Signe Baumane, Valentas Aškinis

Vilnis Kalnaellis

12:30

12

Lote un Mēness akmens noslēpums

X

Rija

Heiki Ernits, Janno Poldma

Vilnis Kalnaellis

12:45

13

Austras koka pasakas

X

JetMedia

Nils Skapāns

Inga Prauliņa

13:00

14

Baigie meli

JetMedia

Baņuta Rubesa

Inga Prauliņa

13:15-14:45

PĀRTRAUKUMS

14:45

15

Burvīga diena

Jura Podnieka studija

Nils Skapāns

Antra Cilinska

15:00

16

Dzeguze un viņas 12 vīri

Dauka

Roze Stiebra

Ansis Bērziņš

15:15

17

Briežkopis un Kellē

Dauka

Roze Stiebra

Ansis Bērziņš

15:30

18

Sieviete un vējš

A.Bley filmu studija

Aija Bley

Aija Bley